Engures novads

Šlokenbekas muižā uzstāsies Aija Andrejeva04-10-2016

15. oktobrī pl.18.00 Šlokenbekas muižā viesosies dziedātāja Aija Andrejeva ar savu jauno akustisko dziesmu programmu balsij, čellam, flautai un ģitārām.

Aijas jaunajā programmā iekļauti visi viņas hīti jeb, kā saka pati dziedātāja, "pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās" – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi "Tumsā", "Kamoliņš", "Kafijas krūze", "Lelle", "WhatFor?!", "Ar tevi lasīju kastaņus", "Vēl", "Kā neviens", "Tu un es", "Ēnas","Pavasaris" u.c.
 
Par ieceri rīkot koncertu Aija teic: "Rudens ir mans mīļākais gadalaiks – krāsa, smarža, noskaņa, kad daba laižās miegā, – un tieši tad, manuprāt, ir jauki tikties ar saviem klausītājiem intīmā un siltā noskaņā, šoreiz Šlokenbekas muižā! Dziedātāja uzsver, ka šī programma būs kā skaists tilts starp rudeni, kad viņa gribētu "ieziemot" vienu savu skatuves karjeras posmu, un pavasari, kad dzims jauns un interesants projekts - viņas jaunais albums. "Vēlējos savu 30. jubilejas gadu noslēgt īpaši un ļoti personiski, tikties ar savu klausītāju īpašā un skaistā veidā kādā no Latvijas muižām vai pilīm!" Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; "Melo M"), Kaspars Kurdeko (perkusijas), Aija Andrejeva (balss, flauta). Biļetes -12, -10, -8,- EUR. Iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv vai Šlokenbekas muižā, tālrunis uzziņām 26226559.
 

<< Atpakaļ