Engures novads

Smārdes pagasta bibliotēkā skatāma izstāde „Svētku noskaņās”27-12-2017

Smārdes bibliotēkā no 20.decembra īdz 31. janvārim skatāma Agitas Cīrules darbi floristikā „Svētku noskaņās”

Agitas dzimtā puse ir Neretas novads, Grievalti. Bērnība un skolas laiks pavadīts lauku vidē. Jau no mazotnes vislielākā interese ir saistījusies ar ziediem. Vidusskolas laikā tika pabeigti pirmie floristikas kursi.
Agita ir ieguvusi Vidzemes augstskolā profesionālā bakalaura grādu ar kvalifikāciju tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizētājs. Šogad Bulduru Dārzkopības vidusskolā tika iegūta floristikas speciālista kvalifikācija un nokārtots Latvijas Amatniecības kameras florista zeļļa eksāmens.
Iegūtās zināšanas un prasmes izmantotas, vadot klientu apkalpošanu SIA „Grēda” brīvdienu atpūtas mājā un organizējot ārzemju mednieku – tūristu grupu uzņemšanu. Sadarbojoties ar Mednieku biedrību „Cīrulēni”, grupas ir uzņemtas no Skandināvijas valstīm, Vācijas, Turcijas, Beļģijas, Francijas, Krievijas. Sadarbībā ar SIA „Valltūre”, 2009.gadā Agita organizēja un vadīja braucienu tūristu grupai uz pasaules čempionātu hokejā Šveicē.
Sadarbojoties no 2005.gada ar NVO „Klubs Māja’’, Agita ir piedalījusies dažādos jauniešu apmaiņas projektos par dažādām tēmām Latvijā, Turcijā, Moldovā, Somijā, Igaunijā, Slovēnijā. Piedalījusies brīvprātīgajā darbā dažādos Latvijā rīkotajos sporta pasākumos (Eiropas kauss 2010 Florbolā – Čehijas komandas atašejs; 2009 FIBA Eiropas Čempionāts basketbolā sievietēm dopinga kontroles asistents; FIBA 2011.gada U19 pasaules čempionāts un FIBA 2013. gada U18 Eiropas čempionāts vīriešiem – akreditācijas darbinieks).
Agitai ir labas angļu, krievu valodas zināšanas, tiek apgūta franču valoda.
Darba prakse kā pārdevējai – floristei Agitai ir sākot no 2011. gada dažādos uzņēmumos, piemēram, SIA ”Ezernieku zieds”, SIA „A.K.Zieds”, Ziedu Galerijā „Elizete”, kā arī SIA „Nardes Zieds” kā valdes loceklei.
Agita ir papildinājusi savas zināšanas komerczinību, grāmatvedības, „Foto pamatu” kursos un piedalījusies Romāna Šteinhauera (Igaunija) meistarklasē „Liela izmēra Ziemassvētku dekori ”.
Saņēmusi atzinību piedaloties izstādē „Kāzu florists 2016”.
Šobrīd Agitas darbs ir apskatāms LAK Floristu apvienības ikgadējā izstādē „Sasildīt” Tīnūžu Tautas namā.
 

<< Atpakaļ