Valsts svētku svinības Engurē (FOTO)25-11-2019

Latvijas proklamēšanas gada dienas priekšvakarā Engurē notika svētku koncerts “Deju solis Latvijai”. Engures novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols teica svētku uzrunu un godināja Engures pagasta “Gada cilvēkus”. Par ieguldījumu pašvaldības sabiedriskajā dzīvē – Baibu Dorni; par ieguldījumu pašvaldības sporta dzīves attīstībā un popularizēšanā – Matīsu Fogeli; par godprātīgu attieksmi pret veicamo darbu, savu novadu un sabiedrību – Andreju Andri Jenci.

Mēs esam lepni un pagodināti, ka Engures pagasta iedzīvotāji aktīvi līdzdarbojas latvisko tradīciju saglabāšanā.

Svētku koncertā MŪSU Latviju izdejoja Engures kultūras nama, Engures vidusskolas un Engures PII „Spārīte” dejojošie kolektīvi – deju kolektīvu vadītājas Evija Bergmane, Rima Mortuļeva, Gita Sokolovska. Deju solim raitāk ritēt palīdzēja vakara vadītāji – Dzintra Novika un Ernests Pekuless.

Paldies visiem kolektīviem par ieguldījumu svētku koncerta tapšanā.

Foto: Toms Lācis