Engures novads

Valsts svētku svinības Lapmežciemā (FOTO)25-11-2019

Lapmežciema Tautas namā 17. novembrī tika pasniegtas “Gada cilvēks 2019” balvas. Šogad tās saņēma tradīciju ansambļa “Liedags” dalībniece Valentīna Legzdiņa, Lapmežciema veikala “Lats” īpašniece Sanita Neilande un SIA “Liedags” tehnologs Modra Pētersone.

Citāts no pieteikumiem nominācijām: “Valentīnu pazīstam kā atbildīgu, atsaucīgu un arī prasīgu pret sevi un apkārtni. Valentīna palīdz mums dažādot senioru dzīvi.” Valentīnai Legzdiņai balva par godprātīgu attieksmi pret veicamo darbu, savu novadu un sabiedrību.
 
Citāts no pieteikuma: “Ejot iepirkties, ievēroju viņas čaklumu, izpalīdzību, laipnību, viņa vienmēr ir tik darbīga un kārtīga. Ir patīkami šeit ik dienas iepirkties.” Sanita Neilande balvu saņēma par godprātīgu attieksmi pret veicamo darbu, savu novadu un sabiedrību.
 
Citāts no pieteikuma: “SIA Liedags strādā jau 25 gadus. Tieši ar nominācijā minēto “godprātīgo attieksmi” ikdienu viņa veic savu darbu. Uzņēmumā saražotā produkcija ir pazīstama ar savu kvalitāti, par ko tieši atbildīga ir Modra Pētersone”. Balvu saņem par godprātīgu attieksmi pret veicamo darbu, savu novadu un sabiedrību.
 
Svinīgajā sarīkojumā priekšnesumu mums sniedza sieviešu vokālais ansamblis “Selga” un tradīciju ansamblis “Liedags”, vadītāja Māra Gulbe, koncertmeistare Baiba Šalkovska. Tam sekoja koncerts, kurā piedalījās leģendārā Ieva Akuratere un draugi. Tas bija pasakaini un svēti.
 
Balli spēlēja ansamblis “Tandēms trijatā”.
 
 Paldies ikvienam, kurš atnāca uz pasākumu! Mēs esam lepni par mūsu cilvēkiem un Jūsu labajiem darbiem.
 
Foto: Uldis Randohs
 
 

<< Atpakaļ