Engures novads

VKKF dod zaļo gaismu projektam "Baltā vilka neticami ticamā dabas pasaule"03-07-2018

Ir atbalstīts biedrības "Baltā vilka takas" Valsts kultūrkapitāla fonda Literatūras nozares projektu konkursā iesniegtais projekts / Nr. 2018-2-LIT064-P / Pekstiņstāstu vakars "Baltā vilka neticami ticamā dabas pasaule". Projekta realizācijai Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) piešķirtais finansējums EUR 482,00.

Projekta mērķis ir popularizēt latviešu literāta un ornitologa J. Baltvilka pašradīto literāro žanru pekstiņstāsti, kuri nebūt nav joku stāsti, bet gan dziļas ironijas, smalku nianšu paralēles starp esošās un vēlamās informācijas pasniegšanu. Tieši tā – J. Baltvilka cilvēciski literārā nianšu gamma – ir tā, kas nodrošina klausīties prieku, mīlestību pret literatūru, kas vieno gan bērnus, gan pieaugušos un, protams, literātus ar klausītāju.
Biedrības uzdevums ir piedāvāt, sajust un izbaudīt literāru pasākumu dabas vidē - J. Baltvilka autentiskajā dzīves telpā "Zīlītes", kur ikvienam ir iespēja uzzināt, klausīties, piedalīties, domāt par latviešu valodas, literatūras unikalitāti un pilnveidot savu pieredzi, kļūstot par līdzdarītāju. Literārais vakars tiks muzikāli papildināts ar Vakara dziesmām J. Baltvilka dzimtas mājās ” Zīlītes ” ligzdojošiem putniem.
Pasākumā piedalīsies Tukuma literātu apvienības literāti, romāna "101. kilometrs" autore Guna Roze.
Gaidīsim ikvienu interesentu šī gada 29. jūlijā pl.16.00 ciemos pie mums - "Zīlītēs".
Paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā Engures novada domei!
 
Projekta vadītāja Gundega Jansone
 
 
 

<< Atpakaļ