Engures novads

Ziemassvētku eglīte "Zvaniņš skan" Lapmežciemā05-12-2019

Lapmežciema Tautas namā, 21. decembrī plkst. 15.00 Ziemassvētku eglīte bērniem "Zvaniņš skan".

Kādā sniegotā meža ielokā, rūķīša ciema čaklākais rūķis, Laimiņš, visu gadu cītīgi audzējis un lolojis savas krāšņākās un kuplākās Ziemassvētku eglītes. Un šogad nolēmis ar tām iepriecināt visus Latvijas iedzīvotājus. Tā  esot  viena no svarīgākajām lietām svētkos, lai  Ziemassvētku vecītis zinātu, kur likt sarūpētās Ziemassvētku dāvanas. Taču kas tur tālumā skan? Vai tik tas nav rūķu ciema skaļākais Ziemassvētku vēstnesis Zvaniņš, kurš parasti ieskandina un iekustina svētkus. Abi  rūķi šogad  nolēmuši doties uz  lielāko gadatirgu, kurā vēlas pārdot Laimiņa audzētās, krāšņākās un kuplākās Ziemassvētku eglītes.  Bet laika vairs nav daudz līdz gadatirgu sākumam, tāpēc  abi rūķi steidzīgi krauj ratos eglītes. Bet kas tad nu? Laimiņa sejā pēkšņi iezogas izmisums. Ir pazudusi skaistākā, lielākā, krāšņākā un tik ilgi lolotā Laimiņa audzētā egle. Taču nezaudējot cerību,  abi rūķi dodas ceļā meklēt pazudušo egli.
 
 Vai Laimiņam izdosies atrast pašu skaistāko Ziemassvētku egli, zem kuras slēpjas paslēptās dāvanas? Vai Zvaniņš ieskandināt svētkus? 
Nāc skaties un palīdzi abiem rūķiem ieskandināt svētkus!
 
Kopīgi dosimies rotaļās, dziedāsim dziesmas, darbosimies radošajās darbnīcās un spēlēsim lielformāta spēles. Kopīgi sagaidīsim arī Ziemassvētku vecīti, kurš mums būs sarūpējis dāvaniņu. 
 
Tiekamies! 
 
Vairāk informācijas 24119767.
 

<< Atpakaļ