Engures novads

Zināmi fotokonkursa laureāti!26-11-2013

Pēc ilgas un smagas bilžu izvērtēšanas noslēdzies fotokonkurss „Engures novads – novads, kurā strādājam un dzīvojam”. Konkursā 1. vietu ieguva Žanis Bezmers, 2. vietu ieguva Betija Anna Fišere, 3. vietu ieguva Andris Jermuts. Veicināšanas balvas izpelnījās Astrīda Notte un Ieva Krūmiņa.

Savukārt Andrejs Jencis, Inārs Dreijeris, Monta Kuzmina, Inita Grāvere, Irēna Dumbure, Ivars Upāns, Jānis Reķis, Kārlis Ustups, Katrīne Evelīna Šakina, Valdis Reķis un Valters Eihe saņems Engures novada kalendēru 2014. gadam par aktīvu līdzdalību. Visi dalībnieki apbalvojumus un kalendāru saņems decembrī.
 
Fotokonkursā „Engures novads – novads, kurā strādājam un dzīvojam” 16 dalībnieki pavisam iesūtīja 221 bildi. Salīdzinājumā ar pērno konkursu – piedalījās par diviem dalībniekiem vairāk, taču kopējais iesūtītais bilžu skaits ir audzis trīs reižu! Tā kā fotokonkursa dalībnieku aktivitāte kulmināciju sasniedza konkursa pēdējās dienās un ņemot vērā lielo bilžu skaitu, izvērtēšana noslēdzās vēlāk nekā sākotnēji plānots.
 
Dalībnieki lielākoties bija iesūtījuši bildes, kas uzņemtas vasarā. Līdz ar to tiem dalībniekiem, kas bija iesūtījuši augstas kvalitātes attēlus arī par ziemu, pavasari un rudeni bija lielāka iespēja izcelties un tapt pamanītiem uz kopēja dalībnieku fona.
 
Atgādinām, kā jau fotokonkursa nolikumā minēts, primārais mērķis bija no iesūtītajām bildēm izveidot kalendāru, kā arī iegūt daudzveidīgu fotogrāfiju klāstu, ko izmantot novada atpazīstamības un publiskā tēla veidošanai. Mirklī, kad šīs rindas tapa, kalendārs tipogrādijā jau tika drukāts.
 
Engures novada dome vēlas izteikt pateicību visiem fotokonkursa dalībniekiem! Ceram uz jūsu radošu līdzdalību nākamajos fotokonkursos un citās pašvaldības rīkotajās aktivitātēs. Mums ir patiess prieks par jūsu aktivitāti!
 
Foto: Astrīda Notte.
Kristaps Zaļkalns
 
 

<< Atpakaļ