Engures novads

Lapmežciema dienas centrs "Zaķīšu pirtiņa"

 
 

 

Daudzfunkcionālais dienas centrs “Zaķīšu pirtiņa” Lapmežciemā  darbojas kopš 2013. gada 9. oktobra. 
Šeit iedzīvotāji tiek aicināti lietderīgi un jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku – gan pulcējoties interešu grupās, gan ko jaunu iemācoties, gan vienkārši patīkami pavadot laiku. 
Kontaktinformācija:  “Zaķīšu Pirtiņa” vadītāja - Diāna Andersone,Tālr. +371 24556654 , e-pasts: dienascentrs@lapmezciems.lv.,
Dienas centra adrese: Stadiona iela 1a.
Dienas centrs ir atvērts katru darba dienu no 11:00-18:00 
 
Ik nedēļu, otrdienu un piektdienu rītos, no plkst.11.00, šeit rosās jaunās māmiņas ar saviem mazuļiem – gan lai pabūtu kopā un apspriestu sev aktuālus jautājumus, gan uzzinātu ko jaunu. Esam aizsākuši aicināt ciemos arī speciālistus, kas interesanti un praktiski pastāsta par kādu no mums interesējošām tēmām. 
    

Pēcpusdienās šeit pulcējas un kopā pavada savu brīvo laiku skolas vecuma bērni un jaunieši.
     
   
   
 
Aicinām savu brīvo laiku šeit nākt pavadīt arī skolniekus, kuri pēc skolas šeit var gan atpūsties, gan spēlēt galda spēles, gan kopīgi varam vienoties par kādiem projektiem vai citām jauniešus interesējošām tēmām, pasākumiem. 
Ja tev ir ideja, ko vēlies šeit darīt vai kā pavadīt savu brīvo laiku, ko iemācīties vai ko iemācīt citiem, vai kāds ierosinājums, ko vēl šeit varam īstenot, droši zvani dienas centra vadītājai Ievai Baltalksnei 28373884 vai ienāc ciemos!

AKTUALITĀTES:
 
Maksas pakalpojumi:
Kā atsevišķs maksas pakalpojums šeit pieejama:
  • veļas mašīna EUR 1,45;
  • duša EUR 2,00;
  • telpu īre kādam semināram, nodarbībai EUR 6,05;
  • bērnu ballītei brīvdienās EUR 36,30.