Engures novads

Milzkalna sporta komplekss

Milzkalns ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kūrortiem, kur satiekas aktīvās atpūtas atbalstītāji no visas Latvijas.


10 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Jūsu ērtībām esam aprīkojuši kalnu ar 8 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 4 teleskopa tipa un 1 tabletes tipa pacēlāju. Tikpat ērtas un stilīgas ir elektroniskās pacēlāju kartes! Nopērc karti uz noteiktu laiku un aiziet! Nekādas aizķeršanās!
  • Snovbordistiem - snovparks ar platiem un ērtiem tramplīniem - pietiekami jaudīgs pat vistrakākajiem snoveriem!
  • Pārliecinātiem slalomistiem un snoveriem paredzētas 5 trases galvenajā nogāzē ar dažādiem šķēršļiem, Snovparks un jaunizveidotā Borderkrosa trase turpat blakus Snovparkam.
  • Dabas vērotājiem un tiem, kam patīk izbaudīt mierīgu slēpošanu, iesakām ievērtēt lēzenās 6. un 7.trasi un Troļļu trasi. 6. un 7.trase būs pa spēkam ikvienam, savukārt Troļļu trasē varēsiet izbaudīt lēzeno nogāzi ar fantastiskiem dabas skatiem!
  • Iesācējiem – Iesācēju kalniņš. Paredzēts ne vien mazajiem rakariem, bet ikvienam, kas vēlas mācīties slēpot vai snovot. Jo nekad nav par vēlu kāpt uz slēpēm vai dēļa!
  • Neslēpotājiem – Ragaviņu kalns. Lielisks veids, kur atpūsties tiem, kas dod priekšroku visu veidu šļūcamajiem priekšmetiem – ragaviņām, plēvēm, kamerām... Te galvenais – izdoma!
Engures novada skolēniem grupu braucienos ar skolu ir iespēja slēpot Milzkalnā bez maksas un maksājot inventāra nomu, ja tā nepieciešama, 2 Ls par visu dienu.