Engures novada sabiedrisko organizāciju iespēju izpēte sadarbībai ar pašvaldību21-08-2019

Lai kopīgi ar sabiedriskajām organizācijām (biedrībām, nodibinājumiem, neformālām iedzīvotāju grupām) Engures novadu veidotu par iedzīvotājiem un tūristiem pievilcīgu vietu, Engures novada pašvaldība vēlas apzināt novadā esošo aktīvo iedzīvotāju, organizāciju sadarbības potenciālu un īstenot vismaz 4 kopīgas iniciatīvas.

Līdz 10.septembrim sabiedriskās organizācijas aicinātas aizpildīt elektronisku anketu: https://ej.uz/Engure_SabiedriskiAktivie par savu darbību, resursiem un idejām, t.sk. sadarbībā ar pašvaldību.

Savukārt septembra vidū organizāciju pārstāvji aicināti uz klātienes tikšanās reizēm ideju radīšanai kopīgiem sadarbības projektiem:
Engurē: 16.09. plkst. 18:30 – 20:00, Saieta namā, Jūras ielā 114, Engurē
Smārdē:  18.09. plkst.18:30-20:00, Engures novada domes 1.stāva zālē, Jaunā ielā 9
Lapmežciemā: 20.09. plkst.18:30-20:00,  Lapmežciema pagasta muzejā, Liepu iela 4
Organizāciju pārstāvjus aicinām pieteikties sev vēlamajā datumā un vietā pa tālruni 29811722 (Inese Siliņa) vai rakstot uz e-pastu inese@kurzemesnvo.lv .

Balstoties sabiedrisko organizāciju pausto informāciju e-aptaujā un klātienes tikšanās reizēs, tiks sagatavots Engures novada sabiedrisko organizāciju novērtējums un izstrādāti vismaz 4 tādu iniciatīvu ieviešanas rīcības plāni, kuriem ir attīstības potenciāls un pienesums Engures novada dzīves kvalitātes uzlabošanai, tūrisma un nodarbinātības attīstībai.

Tāpat, balstoties uz apkopoto informāciju, tiks izstrādāta Engures novada aktīvo iedzīvotāju apmācību programma, kā arī aktīvajiem sabiedrības pārstāvjiem būs iespēja piedalīties pieredzes braucienos  uz Igauniju un citviet Latvijā (pirmais brauciens jau oktobrī!).

Organizāciju aptauju, iespēju izvērtējumu un rīcības plānus sagatavos biedrība „Kurzemes NVO centrs”. Papildu informācijai: inese@kurzemesnvov.lv, tālr. 29811722

Visas aktivitātes pašvaldība īsteno  projekta “Rīkojies lokāli” jeb „Act Local” ietvaros.  Vairāk: http://www.enguresnovads.lv/pub/?id=288

Informāciju sagatavoja:
Inese SIliņa