Engures novads

Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” pasākumi Engures novadā oktobrī31-10-2018

Engures novads kopā ar citam Latvijas pašvaldībām piedalās programmas “Latvijas skolas soma” ieviešanā. Programmas mērķis ir nodrošināt, ka valsts noteiktā mācību satura un procesa ietvaros katrs 1.-12.klases skolēni, t.sk., profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi, klātienē izzina un pieredz Latvijas dabas un kultūras vērtības, iepazīst zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Visām novada skolām no šī gada mācību sākuma ir iespēja doties pašu izvēlētās ekskursijās, piedalīties radošās darbnīcās, apmeklēt muzejus un teātrus. 
Oktobris bija aktīvs kultūras pasākumu mēnesis visās novada skolās. Engures vidusskola ar 4.klases skolēniem devās uz Jaunpili, lai piedalītos atraktīvā muzejpedagoģijas nodarbībā „Mazie mūciņi”, bet vidusskolēni un 8.klase devās uz Bauskas, Rundāles un Mežotnes pilīm. Smārdes pamatskolas 1. un 4.klases skolēni piedalījās interaktīvā izrādē par mākslas un zinātnes apvienošanu, 2. un 3.klases skolēni devās uz Baldones observatoriju interaktīvās mākslas nodarbībās, savukārt 6.-9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Latvijas nacionālo bibliotēku un apmeklēja koncertizrādi „Mana tautasdziesma”. 
 
Plašāka informācija par iniciatīvu “Latvijas skolas soma” atrodama Latvijas valsts simtgades programmas mājaslapā. 
 

<< Atpakaļ