Engures novads

Īstenots Smārdes senioru biedrības ,,Sarma" projekts "Pamatlīdzekļu iegāde senioru biedrības "Sarma" sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai".07-12-2017

Smārdes senioru biedrība ,,Sarma" ir realizējusi projektu Nr.17-08-AL01-A019.2202-000011, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma,,Darbu īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģiju ietvaros.

Projekta mērķis:
 
Iegādāties senioru biedrībai ,,Sarma" pamatlīdzekļus, lai nodrošinātu šūšanas iespējas biedrības biedriem un citiem pagasta iedzīvotājiem,kā arī sekmētu pensionāru socializēšanos un attīstītu kopienu veidošanos Smārdes pagastā.
 
Projekta apraksts:
 
Projekta ietvaros tika iegādātas šujmašīnas, overloks, televizors, mūzikas centrs, foto kamera, gludeklis un gludināšanas dēlis un tējkanna. Iegādātais šūšanas aprīkojums sniegs labumu senioriem, kā arī citiem vietējiem iedzīvotājiem, kuriem nav pieejamas šujmašīnas personīgām vajadzībām bez maksas .Ieguvums no projektā iegādātajiem pamatlīdzekļiem būs visiem biedrības biedriem un citiem senioriem, kuri piedalās biedrības rīkotajās aktivitātēs. Projekta īstenošana palīdzēs senioriem sanākt kopā un socializēties, lai tie nejūtas vientuļi, kā arī vērtīgi un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku un justies sabiedrībai noderīgi pilsoņi.
 
Projekta budžets:
 
Projekta izmaksas ir 1988.48 EUR,no kura publiskais finansējums 1789.63 EUR. Biedrība saņēma līdzfinansējumu no Engures novada domes 198.85 EUR .
Projekta darbības laiks.
 
Smārdes pagasta iedzīvotāji un seniori ir laipni aicināti piedalīties kopējās biedrības aktivitātēs un iespēju izmantot šūšanas aprīkojumu.
Kontaktinformācija.
 
 
Astrīda Slavinska +37126133189, e-pasts sarma@enguresnovads
 

<< Atpakaļ