Nodarbības pusaudžiem Smārdes pamatskolā par kaitīgo vielu ietekmi - precizēts04-02-2019

Slimību profilakses un kontroles centrs informē, ka sākotnēji ieplānotais pasākuma 2.nodarbība 08.02.2019. jūsu pašvaldībā Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros norisināsies 15.02.2019.

Izglītojošas nodarbības pusaudžiem (8. – 9.klase) par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām.

Nodarbību vada psihologs Edgars Caics, sabiedrības veselības speciālistes Aija Bukova-Žideļūna un Māra Veselova.

Papildus informāciju par Slimību profilakses un kontroles centra projektiem lasi ŠEIT.