Engures novads

Pieejams ES fondu finansējums ģimenes ārstu prakšu attīstībai26-02-2019

Ārstniecības iestādes un pašvaldības var pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras pilnveidošanai. Šim mērķim projektu atlases apakškārtā, kas ilgs līdz 24. aprīlim, no ERAF pieejams vairāk nekā 3,1 miljons eiro.

Ģimenes ārstu prakses vietās ar ERAF līdzfinansējumu 85% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējumu 9% apmērā varēs gan veikt būvniecību un vides labiekārtošanu, gan papildināt medicīnisko, saimniecisko un IT aprīkojumu un iegādāties mēbeles.
 
ERAF finansējumam šajā projektu atlasē var pieteikties ārstniecības iestādes, kas sniedz valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus vai nodrošina telpas, aprīkojumu šo pakalpojumu sniegšanai. Tāpat ERAF finansējumu var saņemt pašvaldības vai to iestādes, kas nodrošina telpas, aprīkojumu ģimenes ārstu pakalpojumu sniegšanai. 
 
ES fondu programmā, kas veicina veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, uzlabojot infrastruktūru ārstniecības iestādēs, ceturtās projektu atlases kārtas pirmajā apakškārtā ģimenes ārstu prakšu pilnveidei no ERAF pieejami 3 167 418 eiro un 335 373 eiro – valsts budžeta finansējums.
 
Projektu iesniegumus Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pieņems līdz 24. aprīlim. Projektu iesniegumu atlases dokumentācija, kā arī iesniegumu sagatavošanai noderīga informācija pieejama CFLA vietnes sadaļā “Izsludinātās atlases”.
 
Projektu iesniegumu sagatavošanai noderīga informācija tiks sniegta semināros Rīgā un reģionos martā un aprīlī, par šiem pasākumiem informācija būs pieejama CFLA vietnes sadaļā “Pasākumi”.
 
6. martā notiks publisks pasākums ES fondu atbalsts ģimenes ārstu prakšu attīstībai, vairāk par pasākumu ŠEIT.

<< Atpakaļ