Engures novads

Realizēts projekts "Engures Saieta nama ekspozīcijas pilnveide ar interaktīvajiem risinājumiem"25-05-2020

Jaunajā tūrisma sezonā Engures saieta nams savas durvis vērs, apmeklētājiem piedāvājot interesantu jaunumu - interaktīvos stendus. Tajos apmeklētāji varēs interaktīvā veidā izzināt Engures vēsturi, jūrniecības un zvejniecības tradīcijas, prasmes un zināšanas. Saieta nama saimniece Jolanta Kraukle it īpaši pateicas iedzīvotājiem, kas palīdzējuši video materiālu sagatavošanā – Aivim Dornim, Ģirtam Fišeram-Blumbergam un Markusam Mortuļevam.

Stendi tapuši projekta nr. 19-08-FL01-F043.0203-000002 “Engures Saieta nama ekspozīcijas pilnveide ar interaktīvajiem risinājumiem” ietvaros. Projekta mērķis ir zvejas un jūras kultūras mantojuma saglabāšana un nodošana nākošajām paaudzēm, pilnveidojot Engures Saieta nama vēsturisko ekspozīciju ar diviem interaktīviem stendiem.

Interaktīvo stendu aplikāciju izstrādāja SIA „Cloud Enterprise Systems”, skārienjutīgie ekrāni iegādāti no AS „Capital”, bet koka konstrukcijas stendiem izgatavoja SIA „Žuburs”.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 7 261,03 eiro, no kuriem 90% jeb 6 534,93 eiro līdzfinansē Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds, bet 10% jeb 726,10 eiro ir pašvaldības finansējums.

<< Atpakaļ