Engures novads

Vasaras brīvlaiks beidzot ir klāt!01-06-2017

Tā noteikti sauc gan lielie, gan mazie skolas bērni. Daudziem jau ir saplānots, jo būs gan darbs, gan ekskursijas, gan dažādi pasākumi. Bet pa vidu visam ir arī bibliotēka!

Noteikti būs arī kāda lietaina diena, kad sēžot ērtajos pufos, varēsim palasīt Bērnu žūrijas vai skolotājas ieteiktās grāmatas. Arī bibliotēkā pieejamo filmu klāsts ir plašs. Tās varam skatīt jaunajā televizorā, kuru iegādājāmies pateicoties ELFLA ieviestajam projektam „Smārdes pagasta bibliotēkas pakalpojumu dažādošana”. Jauno televizoru esam izmantojuši filmu, multfilmu un izglītojošo semināru prezentāciju skatīšanās reizēs (Zaļā pēcpusdiena - ĶNP informatīvs pasākums un Lauksaimniecības datu centra prezentācija par elektronisko ziņojumu ievades sistēmu). Filmas no Latvijas filmu izlases ir skatījušies gan pieaugušie bibliotēkas apmeklētāji, gan skolēni. Mazākie bibliotēkas lasītāji un bērnudārza “Ķipari” - bērni ir izvēlējušies multfilmas. Interesanta bija tikšanās ar pasaules apceļotāju Pēteri Strubergu. Ikviens no mums ir daudz ceļojis un ir interesanti padalīties ar redzēto. Tā jauno grāmatu apskates tikšanās reizē varējām skatīt Astras Trankales Grieķijas ceļojuma foto.
 
Zinu, ka skolēnus vairāk interesē jauno tehnoloģiju piedāvātās iespējas – mobilie telefoni un datori. Bet neaizmirsīsim arī galda spēles, kuras ir tik ļoti interesantas un svarīgas, lai bērni attīstītu spēju sadarboties un sarunāties. Tās attīsta uzmanību, loģisko domāšanu un atmiņu. Palīdz vieglāk iemācīties lasīt, skaitīt, saglabā prieku par saskarsmi – vienkāršu un jautru kopā būšanu. Ļoti vēlētos, lai ikviens varētu teikt: “Bibliotēka ir lieliska vieta brīvā laika pavadīšanai!”
 
Uz pirmo tikšanos gaidu otrdien, 13. jūnijā plkst 10.00. Turpināsim pagājušā gadā iesākto tradīciju - tiekties otrdienās. Spēlēsim spēles, skatīsimies filmas un pārrunāsim vasaras kopīgos pasākumus.
Informācija visiem Smārdes pagasta bibliotēkas lasītājiem!
Bibliotēka būs slēgta –
- no 1.- 12. jūnijam – bibliotēkas krājuma inventarizācija, kas veicama reizi 10 gados;
- no 26. jūnija - 19. jūlijam – būšu atvaļinājumā.
 
Smārdes pagasta bibliotēkas vadītāja
Gunta Frišfelde
 
 

<< Atpakaļ