Engures novads

Veselīga uztura olimpiādes 3.-4. klašu skolēniem04-04-2018

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “OnPlate” martā uzsāk izglītojošu olimpiāžu par veselīgu uzturu realizēšanu Engures, Aizputes, Baldones, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novados. Izglītojošo nodarbību mērķis ir mācību olimpiādes veidā 3.–4.klašu skolēniem apgūt jautājumus par veselīgu uzturu.

Izglītojošās olimpiādes laikā sertificētas uztura speciālites Līga Balode un Tatjana Tepo dažādu aktīvu spēļu un uzdevumu veidā bērniem mācīs veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipus un ietekmi uz veselību. Bērni apgūs augļu, dārzeņu un ogu lietošanas nozīmi ikdienas uzturā (ieguvumi veselībai, sezonalitāte, vietējie un ārzemju augļi un dārzeņi.); uztura un zobu veselības saistību; dzeramā ūdens pietiekamas uzņemšanas nozīmīgumu.Dalība pasākumā ir bezmaksas.
 
Līdz 2019. gada 30. septembrim kopā tiks īstenoti vismaz 16 izglītojošie pasākumi un nodarbības un ar veselīga uztura pamatprincipiem tiks iepazīstināti vismaz 480 skolēni Aizputes, Baldones, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novadā.
 
Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.
 
Nodarbības ilgums: 60 minūtes.
 
Papildu informāciju var iegūt:
 
 
SIA „OnPlate” kontaktpersona:
Līga Balode
Tālr: 26176117
e-pasts: liga@onplate.lv
 
SPKC kontaktpersona:
Ieva Garanča
Tālr. 67081506
e-pasts: ieva.garanca@spkc.gov.lv
 
 
Vairāk par projektu un tajā īstenotajām aktivitātēm: www.spkc.gov.lv sadaļā “Projekti”.
 

<< Atpakaļ