Engures novads

15. septembrī Engures novadā gaidāmi īslaicīgi satiksmes ierobežojumi14-09-2016

Informējam, ka 15. septembrī Engures novadā notiks filmēšanas darbi, tādēļ uz ceļa Smārde - Klapkalnciems un Smārdes pagastā uz ceļa pie Mazburku mājām īslaicīgi tiks kavēta satiksme.

No plkst. 14.00 - 16.30 filmēšana notiks uz ceļa pie Mazburku mājām. Filmēšanas laikā uz ceļa būs aitu ganāmpulks, tādēļ, iespējams, tiks kavēta satiksme. Satiksme tiks novirzīta uz blakus ceļiem, piegulošo māju īpašnieki par filmēšanu ir brīdināti.
 
Savukārt no plkst. 16.30 - 20.00 uz ceļa Smārde - Klapkalnciems īslaicīgi tiks aizturēta satiksme abos virzienos uz 5 minūtēm. Būs izvietotas zīmes par ātruma ierobežojumiem abos virzienos. Satiksmi regulēs Valsts Policija.
 
Filmēšana saskaņota ar Latvijas Valsts ceļiem un Valsts Policiju.

<< Atpakaļ