Engures novads

SIA "AAS "Piejūra"" aicina būt atbildīgiem!25-03-2020

2020.gada 11.martā Pasaules veselības organizācija paziņojusi, ka jaunā vīrusa COVID-19 izplatība sasniegusi pandēmijas apmērus. Latvijas Republikas ministru kabinets 2020.gada 12.martā ir izdevis rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar rīkojuma 1.punktu nolemts izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020.gada 14.aprīlim, ar mērķi, ierobežot vīrusa COVID-19 izplatību.

Pamatojoties uz Latvijas Republikas ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, arī SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “PIEJŪRA”” vadība ir noteikusi ierobežojumus, kas saistīti ar klientu apkalpošanu un pakalpojumu sniegšanu. 
 
Ir aizliegts zvanveida konteineros (dzeltenajā un zaļajā) izmest medikamentus, izlietotos kabatlakatiņus, sejas aizsargmaskas, vienreizlietojamos gumijas (lateksa, nitrila) cimdus un citus konteinera saturam nederīgus priekšmetus un materiālus. Īpaši tas attiecināms uz priekšmetiem, materiāliem, kas bijuši tiešā saskarsmē ar vīrusa COVID-19 inficētu personu. 
 
Dalīti vāktā iepakojuma konteineru saturs tiek manuāli pāršķirots. Inficētu priekšmetu un iepakojumu ievietošana konteinerā var radīt citu cilvēku inficēšanās risku
 
Pirms šo priekšmetu un iepakojumu ievietošanas nešķirotu sadzīves atkritumu konteinerā, lūdzam tos ievietot atsevišķā atkritumu maisā, kurš pēc tam tiek noslēgts un ievietots konteinerā pie pārējiem atkritumiem.
 
Līdz 2020. gada 14. aprīlim esam pārtraukuši klientu apkalpošanu un līgumu slēgšanu klātienē, birojos - Rīgas ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā un Anša Lerha-Puškaiša ielā 6, Talsos, Talsu novadā. Neskatoties uz to, nodrošinām klientu apkalpošanu attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pastu starpniecību, kā arī, nodrošinām līgumu slēgšanu attālināti (ja iespējams) saziņai izmantojot e-pastu.
 
Esam pārtraukuši arī pakalpojumu sniegšanu poligonā “Janvāri”, Laidzes pagasts, Talsu novads,  pārkraušanas-šķirošanas stacijās: Jūrmalā, Ventspils šoseja 61, Tukumā, Dienvidu ielā 1, Kandavā, Daigones ielā 20, Rojā, Rojas novads, izņemot juridiskas un fiziskas personas, ar kurām iepriekš noslēgti līgumi par atkritumu ievešanu pārkraušanas-šķirošanas stacijās vai poligonā “Janvāri”.
 
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties, zvanot vai rakstot:
Tālr.nr.: +371 63123306
E-pasts: info@piejuraatkritumi.lv
 

<< Atpakaļ