Engures novads

Aicina apgūt zināšanas informāciju tehnoloģiju jomā24-03-2021

Apmācībās varēs piedalīties ikviens Engures apkaimes iedzīvotājs no Klapkalnciema līdz Bērzciemam. Tā būs iespēja gūt jaunas zināšanas tehnoloģiju jomā, kopīgi ar citiem iedzīvotajiem radīt WEB lapu, kas kalpotu kopienas vajadzībām, apgūt sensoru tehnoloģijas un veidot sensoru tehnoloģiju projektus.

Mēs, Engures apkaimes iedzīvotāji, lepojamies ar saviem kopā sanākšanas svētkiem, kas pulcē visu kopienu. Sirsnība un atsaucība raksturo īstu Engurnieku. Jūras svētki, Jāņu izrādes, Vasaras pagalma svētki Plieņciemā, Zušu ciema balle - mums patīk godināti pašiem sevi un būt lepniem. Tāpēc domājam, ka radošums un cilvēkmīlestība mīt katrā no mums. Šobrīd redzam, ka ir nepieciešams ieguldīt zināšanās. Jārod veids, kā šo radošumu izmantot arī mūsu labumam. 
Tāpēc esam raduši iespēju aprīļa beigās uzsākt IT apmācības kursu, kur ikviens Engures apkaimes iedzīvotājs no Klapkalnciema līdz Bērzciemam varēs piedalīties. Gūt jaunas zināšanas tehnoloģiju jomā, kopīgi ar citiem iedzīvotajiem radīt WEB lapu, kas kalpotu kopienas vajadzībām, apgūt sensoru tehnoloģijas un veidot sensoru tehnoloģiju projektus. Mācības tiks rīkotas kā reāls tehnoloģiju projekts, kur katrs iedzīvotājs varēs iejusties gan kā produkta pasūtītājs, gan dizainers, gan programmētājs, testētājs vai IoT inženieris. Lai cik arī šie vārdi liekas sveši, no tiem nav jābaidās. Mācīsimies kopā.
Šī būs mums iespēja kopā izlolot un radīt foršu IT risinājumu, kas kalpo kopienas vajadzībām. Nāc piesakies, radam kopā!
Pieteikšanās anketa - https://ej.uz/enguretech
Mācības vadīs profesionāli IT speciālisti, kas savu dzīvi šobrīd saista ar piekrasti. Mācības plānotas no 2021. gada aprīļa beigām līdz septembrim attālināti vai Engurē, pielāgojoties valstī noteiktajiem COVID ierobežojumiem.
Pasākumu finansē: Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds, projekts "Viedo ciemu attīstība piekrastes teritorijās". Nr. 19-00-F043.0443-000001.
VRG "Partnerība laukiem un jūrai", sadarbībā ar vadošo partneri VRG "Liepājas rajona partnerība"
Uz tikšanos!


 

<< Atpakaļ