Aicina ģimenes paust viedokli par iespējām novadā15-03-2021

Ja esat vecāks, aizbildnis, audžuvecāks bērnam vai jaunietim vecumā līdz 25 gadiem un dzīvojat Tukuma, Engures, Jaunpils vai Kandavas novadā, aicinām Jūs piedalīties aptaujā. Aptauja būs atvērta līdz 28.martam un anketas aizpildīšana aizņem aptuveni 10 minūtes.

Aptaujas mērķis ir apzināt novadā dzīvojošo vecāku pieredzes un viedokļus. Mums ir svarīgs Jūsu vērtējums par to, vai Jūsu novadā ģimenēm ar bērniem ir pieejami kvalitatīvi izglītības, bērnu pieskatīšanas, veselības aprūpes, sabiedriskā transporta un citi ģimeņu ikdienā būtiski publiskie pakalpojumi. Kā arī, kādas ir iespējas saņemt atbalstu un konsultācijas sev kā vecākiem būtiskos jautājumos, kā arī kā ģimenei kopīgi interesanti pavadīt brīvo laiku?

Kādēļ Jūsu dalība ir svarīga? Aptauja sniegs pašvaldības politiķiem un jomu vadītājiem ieskatu par to, kā ģimenes ar bērniem novērtē pašvaldībā pieejamos pakalpojumus, ar kādām problēmām saskaras savā ikdienā un kādas ir to vajadzības. Iegūtā informācija palīdzēs pašvaldībai apzināt ģimeņu vajadzības un attiecīgi uzlabot šobrīd pieejamos pakalpojumus un atbalstu. Bez tam, jau 5. jūnijā ir pašvaldības vēlēšanas, tādēļ šī ir iespēja tikt sadzirdētiem no jaunajiem pašvaldības politiķu kandidātiem un prasīt, ko viņi gatavi darīt savas pašvaldības iedzīvotāju, tostarp ģimeņu ar bērniem labā.

Aptauju veic Biedrība Latvijas Bērnu labklājības tīkls projekta “Kopienas kā resurss ģimenēm” ietvaros un sadarbībā ar Tukuma novada Tukuma novada pašvaldības iestādi "Tukuma novada sociālais dienests". Aptauja ir anonīma un tās dati tiks lietoti tikai apkopotā veidā.