Engures novads

Aicina piedalīties komandu erudīcijas spēlē "Prāta spēles Latvijas Kauss"08-02-2019

Izklaidējošā komandu erudīcijas spēle "Prāta spēles Latvijas Kauss" notiks Tukumā, Tukuma 2. vidusskolā, 30. martā, plkst. 12.00. Latvijas kausā var piedalīties ikviens, kas sevī jūt vajadzību meklēt atbildes uz mūžīgajiem un laicīgajiem jautājumiem, un sacensties ar citiem. Spēļu dalībniekiem nav noteiks vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas.

Turnīrs tiek organizēts ar mērķi attīstīt prāta spēļu kustību visā Latvijā, aicinot ikvienu piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par savu zemi. Spēles norisināsies visa gada garumā vairāk kā 30 spēles dažādās pilsētās un novados visā Latvijā.
 
“Prāta spēles” ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi — šī ir spēle visiem, lai stiprinātu latviskās piederības sajūtu.
 
Lai pieteiktos, nepieciešams apzināt 4-6 cilvēku komandu un pieteikt dalību tīmekļa vietnē www.prataspeles.lv. Dalība spēlē nešaubīgi garantēs Jums pozitīvas emocijas, jaunas zināšanas un pavērs iespējas laimēt arī dažādas turnīra atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balvas.
 
Atlases spēļu labākās komandas vispirms tiksies reģiona pusfinālā un labākās cīnīsies tālāk par unikāla dizaina kausu turnīra lielajā finālā novembrī Rīgā. Latvijas kausa uzvarētāji izcīnīto trofeju būs aicināti novietot visiem pieejamā vietā pašvaldībā, tādejādi vairojot iedzīvotāju lepnumu par savu novadu un līdzcilvēkiem.
 
Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēļu tīmekļa vietnē www.prataspeles.lv.
 
Piedalies turnīra spēlēs un pārbaudi savas zināšanas par Latviju - tā ir lieliska iespēja interesanti  un aizraujoši pavadīt laiku, iesaistīties aizraujošās diskusijās kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni. 
 
Organizē: Biedrība “Prāta spēles” ar Tukuma novada Domes atbalstu

<< Atpakaļ