Aicina pieteikties darbam iecirkņa vēlēšanu komisijā28-06-2018

Engures novada vēlēšanu komisija izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos 13. Saeimas vēlēšanām Engures novadā.

ENGURES NOVADA VĒLĒŠANU KOMISIJAS PAZIŅOJUMS

Saskaņā ar „Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu” un Centrālās vēlēšanu komisijas 25.01.2013. instrukciju Nr.4 „Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukcija” Engures novada vēlēšanu komisija izsludina pieteikšanos uz novada vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātiem darbam iecirkņos:
  • Nr.868            ENGURES KULTŪRAS NAMS   Jūras iela 85, Engure, Engures pag., Engures nov.
  • Nr.872            LAPMEŽCIEMA TAUTAS NAMS          Liepu iela 2, Lapmežciems, Lapmežciema pag., Engures nov.
  • Nr.877            SMĀRDES PAGASTMĀJA           Jaunā iela 9, Smārde, Smārdes pag., Engures nov.
  • Nr.878             MILZKALNES TAUTAS NAMS "Šlokenbekas Muižas Ansamblis", Milzkalne, Smārdes pag., Engures nov.

vēlēšanu iecirkņos Saeimas vēlēšanām 2018.gada 6.oktobrī.

Pieteikums sagatavojams saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas izstrādāto parauga formu, kuru var saņemt Engures novada domē, pagastu pārvaldēs vai CVK mājas lapā sadaļā Normatīvie dokumenti, veidlapas.

Pieteikumus iesniegt līdz 2018. gada 27.jūlijam (ieskaitot), Engures novada domē, Jaunā iela 9, Smārde, Smārdes pagastā, Engures novadā.

Kontakttālruņi uzziņām:
  • Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja           Agnese Ozola       63192244
  • Vēlēšanu komisijas sekretāre                   Inese Bicāne       63192243

Engures novada vēlēšanu komisijas
priekšsēdētāja Agnese Ozola

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir:
1) reģistrētām politiskām partijām vai reģistrētu politisko partiju apvienībām;
2) ne mazāk kā desmit vēlētājiem;
3) attiecīgās vēlēšanu komisijas loceklim.
Katra politiskā partija vai politisko partiju apvienība, vēlētāju grupa vai attiecīgās vēlēšanu komisijas loceklis katrā iecirknī drīkst izvirzīt un pieteikt ne vairāk kā septiņus kandidātus.

Par vēlēšanu iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:
  • kurš prot latviešu valodu;
  • kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;
  • kurš vēlēšanās nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai;
  • kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai attiecīgās republikas pilsētas domes vai novada domes deputāts;
  • kurš nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņa komisijas loceklis.
Pieteikumā norāda ziņas par komisijas locekļa kandidātu, ieskaitot vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, ziņas par piedalīšanos vēlēšanu gatavošanā un rīkošanā agrāk.