Engures novads

Aicina pieteikties uz Prāta spēlēm Engurē10-04-2019

Engures kultūras nams aicina Engures novada iedzīvotājus pieteikties komandu turnīra PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS spēlei, kas notiks Engures kultūras namā, Piektdien, 10. maijā, pl. 18.00.

Lai pieteiktos, nepieciešams apzināt 4-6 cilvēku komandu un pieteikt dalību mājas lapā www.prataspeles.lv.
 
Tā ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, iesaistīties aizraujošās diskusijās kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni. 
Organizē biedrība Prāta spēles sadarbībā ar Engures kultūras namu.
 
Piedalies turnīra spēlēs un pārbaudi savas zināšanas!
 
 
pasākuma mērķis ir attīstīt prāta spēļu tradīcijas visā Latvijā, sniedzot iespējas ikvienam Latvijas iedzīvotājam iesaistīties kustībā, biedrība PRĀTA SPĒLES arī šogad aicina iedzīvotājus pieteikties dalībai Izklaidējošā erudīcijas turnīrā PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS 2019 .
 
Spēles notiks visā Latvijā – Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē. Kopumā šobrīd ieplānotas vairāk kā 30 spēles dažādās Latvijas pilsētās. Dalība turnīrā ir bez maksas, un, lai pieteiktos, ir nepieciešams apzināt 6 cilvēku komandu un aizpildīt elektronisko pieteikumu mājas lapā.
 
“Prāta spēles ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas. Vienlaikus, mēs arī redzam, ka šādās spēlēs zināšanas noteikti var iegūt, tā pašiem nemanot iekrītot veselīgā azartā,” akcentē prāta spēļu organizators un vadītājs Edijs Začs. Viņaprāt, būtiskākais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. 
 
Spēles noteikumi paredz, ka pieteikties turnīrā var ikviens interesents, kurš vēlas pārbaudīt savas zināšanas kā arī uzzināt daudz jauna, vienlaikus arī laimējot dažādas balvas. Katrā spēļu norises vietā tiks noskaidrotas 3 zinošākās komandas, kuras pēcāk tiksies arī ar citām novada labākajām komandām sava posma pusfinālos. Kopā 5 pusfināli. Savukārt, reģionālo turnīru uzvarētāji tiks aicināti piedalīties kausa finālā Latvijas dzimšanas dienas mēnesī – 9.novembrī, kur cīnīsies par galveno balvu – LATVIJAS KAUSU.  
 
Vairāk par Prāta spēlēm lasīt ŠEIT.

<< Atpakaļ