VAKANCE: Aicinām darbā Lapmežciemā sociālo darbinieku24-03-2016

Engures novada Domes Lapmežciema pagasta pārvalde aicina darbā sociālo darbinieku. Sk. prasības zemāk!

DARBA DEVĒJS: Engures novada domes Sociālais dienests
VAKANCE: Sociālais darbinieks (profesijas klasifikācijas kods 2635 01)
DARBA STUNDAS NEDĒĻĀ: 40
DARBA APRAKSTS: vakances – sociālais darbinieks galvenie darba pienākumi:
  • Pieņemt klientus, konsultēt, informēt par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un par šo tiesību realizācijas iespējām un kārtību, kā arī līdzdarbības pienākumiem sociālās palīdzības saņemšanā. Pēc nepieciešamības apsekot klientus dzīves vietā, sastādīt dzīvesvietas apsekošanas aktus.
  • Savā darbā izmantot pašvaldību sociālās palīdzības vienoto administrēšanas sistēmu (SOPA) un citas datu bāzes.
  • Pēc nepieciešamības sagatavot sociālās rehabilitācijas plānus.
  • Veidot klientu personas lietas.
  • Sagatavot administratīvo aktu projektus.
  • Sagatavot sarakstes ar klientu, juridiskām un fiziskām personām un citu dokumentu projektus atbilstoši lietvedības prasībām.
  • Nodrošināt statistikas atskaišu un pārskatu par darba rezultātiem sagatavošanu un iesniegšanu u.c. darba pienākumi.

DARBS: Lapmežciema pagastā

Prasības
Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība (“Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma “41.pants)
Bruto alga: 685,00 EUR
Algas izmaksas veids: Laika darba alga
Slodzes tips: Viena vesela slodze
Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku
Pieredze sociālajā darbā un auto vadītāja apliecība tiks uzskatīta par prioritāti.

Kontaktinformācija
Pieteikšanās veids:  E-pasts