Engures novads

Aicinām darbā pašvaldības policistu19-01-2015

Engures novada Dome aicina darbā Engures novada pašvaldības policijas darbinieku inspektora amatā.

 
Prasības pretendentiem:
1.Ir pilngadīgs Latvijas pilsonis.
2.Persona nav sodīta par tīšu noziedzīgu nodarījumu - neatkarīgi no sodamības dzēšanas vai noņemšanas, nav notiesāta par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda, nav saukta pie kriminālatbildības, kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata.
3. Persona ir ieguvusi vismaz vidējo izglītību.
4.Personai ir derīga "B" kategorijas autovadītāja apliecība.
5.Personai atbilstošs fiziskais un veselības stāvoklis likumā "Par policiju" policijas darbinieka tiesību un pienākumu izpildei (arī ieroča nēsāšanas un glabāšanas atļaujas iegūšanai).
 
Par priekšrocību tiks uzskatīts: augstākā izglītība, pieredze darbā Valsts policijā vai Pašvaldības policijā, derīga "A" kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadītāja apliecība.
 
Iesniedzamie dokumenti: Motivācijas vēstule, izziņa par veselības stāvokli (autovadītāja un ieroča atļaujas med., komisijas slēdziens), dzīves gājuma, izglītības un darba pieredzes apraksts (CV), autovadītāja un citu transportlīdzekļu vadīšanas tiesību kopija.
 
Pieteikuma dokumentus lūdzam iesniegt Engures novada Domē līdz 2015.gada 16.februārim plkst., 17.00 pa pastu adresē: Engures novads, Smārdes pagasts Smārde, Jaunā iela 9, vai pa e-pastu dome@enguresnovads.lv. Uzziņas pa telefonu 29193503.
 

<< Atpakaļ