Engures novads

Aicinām vecākus uz tiešsaistes diskusiju par ģimenēm svarīgām tēmām!14-12-2020

Ja esi vecāks bērnam vai jaunietim vecumā līdz 25 gadiem un dzīvo Engures novadā, aicinām Tevi uz tiešsaistes fokusgrupas diskusiju. Diskusijas mērķis ir apzināt pieredzes un viedokļus par iespējām un izaicinājumiem, ar ko saskaras novadā dzīvojošie vecāki, bērni, jaunieši. Runāsim par visu, kas svarīgs ģimenei, tostarp, bērnu pieskatīšanu un izglītošanu, veselības aprūpi, iespējām ģimenēm ar bērniem kopā interesanti pavadīt brīvo laiku, saņemt atbalstu un konsultācijas sev kā vecākam būtiskos jautājumos un sarežģītās dzīves situācijās. Tāpat vēlamies jautāt, vai kopumā vērtē savu novadu kā draudzīgu ģimenēm ar bērniem? Vai tajā ir pieejams darbs, mājoklis, sabiedriskais transports?

Iegūtā informācija palīdzēs apzināt ģimenēm aktuālos jautājumus un palīdzēs pašvaldībai veidot iedzīvotāju vajadzībām pielāgotus pakalpojumus un atbalstu.
Vecāku fokusgrupa notiks 19. decembrī pl. 16-17:30
Dalības reģistrācija šeit: https://ej.uz/runat19
 
Lai piedalītos diskusijā, Tev būs vajadzīgs dators vai viedtelefons un interneta pieslēgums. Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta pieejas saite uz Zoom platformu.
Diskusiju organizē: Biedrība Latvijas Bērnu labklājības tīkls projekta “Kopienas kā resurss ģimenēm” ietvaros. Vairāk par projektu:https://ej.uz/Kopienasgimenei
 

<< Atpakaļ