Engures novads

Ar bezmaksas nodarbību Tukumā tiks atklāta sajūtu skolu ģimenei09-04-2014

Tieši pirms Lieldienām Zaļajā ceturtdienā 17. aprīlī pulksten 18:00 Tukumā ar īpašu bezmaksas lekciju tiks atklāta Sajūtu skola visai ģimenei. Uz nodarbību MAZUĻA ZĪDĪŠANA tiek aicināti visi topošie un jaunie vecāki, lai uzzinātu svarīgāko informāciju par krūts barošanu, tās nozīmi un ieguvumiem gan māmiņai, gan bērnam.

Nodarbība tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociāciju (LZVKA) un Slimību profilakses un kontroles centra atbalstu, kas šajā gadā par zīdīšanu un tās nozīmi realizēs izglītojošus pasākumus topošajiem un jaunajiem vecākiem visā Latvijā. Nodarbību vadīs Sandra Lase – LZVKA valdes priekšsēdētāja, Māmiņu kluba eksperte, viena no vislabākajām zīdīšanas konsultantēm Latvijā, kas jau daudzus gadus palīdz ģimenēm visā Latvijā.
Ar šo nodarbību Sajūtu lāde atklās Sajūtu skolu visai ģimenei – grūtniecēm, topošajiem un jaunajiem vecākiem, vecākiem ar stāžu, sievietēm un vīriešiem, jauniešiem, pensionāriem. Jau šobrīd notiek grupu komplektēšana uz pirmajām nodarbībām aprīlī un maijā. MAZULIS UN MAMMA NO DZIMŠANAS LĪDZ 3 GADIEM, PIRMSDZEMDĪBU KURSI, FOTOGRAFĒŠANA IESĀCĒJIEM, BAHA ZIEDI – PALĪGS IKVIENA CILVĒKA IKDIENĀ – tā ir tikai daļa no nodarbībām un semināriem, kas turpmāk tiks piedāvāti Kurzemes un Zemgales iedzīvotājiem.
 
Sajūtu lādes idejas autore Evija Birkmane dalās: „Jau tad, kad abi ar vīru gaidījām mūsu dēliņu, sapratām, ka Tukumā un tās apkārtnē trūkst dažādas nodarbības vecākiem un ģimenēm. Paši apmeklējām pirmsdzemdību un bērnu kopšanas kursus Rīgā, taču ne visiem ir iespējams atrast laiku un finanses, lai sev interesējošās nodarbības apmeklētu citur. Tā radās ideja par Sajūtu skolu Tukumā. Tika uzrunāti dažādi lektori un visā Latvijā atzīti eksperti, kuri ar lielu prieku piekrita vadīt šādas nodarbības arī ārpus Rīgas.”
 
Vietu skaits uz nodarbībām ir ierobežots, tādēļ pirms tam noteikti jāpiesakās. Tas iespējams gan rakstot e-pastu uz sajutulade@sajutulade.lv, gan zvanot pa tālruni 29 299 433. Nodarbības norisināsies Tukuma centrā, Pils ielā 15A sētas ēkā. Pie ēkas pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta. Turklāt, atrašanās vieta ir tikai 3 minūšu attālumā no Tukuma autoostas un dzelzceļa stacijas Tukums 1.
 
Pagaidām visa informācija par nodarbībām atrodama Sajūtu lādes profilos Draugiem.lv un Facebook.com, taču drīzumā tiks atklāta arī mājas lapa www.sajutulade.lv, pie kuras izstrādes notiek pēdējie darbi. Mājas lapā bez nodarbību aprakstiem atradīsiet dažādus rakstus par visai ģimenei interesējošām tēmām – praktiskus padomus, citu vecāku pieredzes stāstus, idejas ģimenes svētkiem, receptes, fotoreportāžas, intervijas un citas interesantas lietas. Tāpat iecerēts, ka nākotnē lapā atradīsiet arī e-bodi, kurā tirdzniecībā un nomā būs pieejamas dažādas skaistas lietas gan ikdienai, gan svētkiem.
 
Kontaktiem:
Sajūtu lādes idejas autore Evija Birkmane
e-pasts: evija.birkmane@sajutulade.lv
tālruņa numurs: + 371 29 299 433
 
 

<< Atpakaļ