AS „Pasažieru vilciens” atbilde par pieturvietām "Smārde" un "Milzkalne"09-03-2015

AS „Pasažieru vilciens” (PV) informē, ka masu informācijas līdzekļos izskanējusī informācija par staciju Smārde un Milzkalne slēgšanu neatbilst patiesībai. Tā kā netika jautāts uzņēmuma viedoklis, PV nebija iespējas skaidrot radušos jautājumu.

Uzņēmuma nākotnes plānos ir uzlabot satiksmi starp Latvijas pilsētām un nodrošināt iespējami ērtu un ātru pasažieru pārvietošanos pa dzelzceļu. Mūsu uzdevums ir strādāt pie vilcienu satiksmes uzlabošanas atbilstoši pasažieru interesēm. Biļešu pārdošanas dati apliecina, ka reisi ar īsāku braukšanas laiku un mazāku pieturvietu skaitu ir ļoti pieprasīti, tādēļ iecerēts nākotnē papildināt ekspresvilcienu skaitu arī maršrutā Rīga – Tukums – Rīga.

PV plānojot jaunus eksprevilcienu reisus, sazināsies ar pašvaldībām, lai rastu optimālu risinājumu, kas atbilstu pašvaldību iedzīvotāju vajadzībām un PV iespējām, kā arī jebkuras izmaiņas vilcienu kustības grafikā tiks saskaņotas ar pasūtītāju VSIA „Autotransporta direkcija”.

Valdes priekšsēdētājs,
A.Lubāns