Engures novads

"BaltiCCycle" 2018 Baltijas simtgades veloekspedīcija19-07-2018

Aicinām ikvienu interesentu uz tikšanos un tējas tasi 25.jūlijā, Engurē pie Saieta nama, Jūras ielā 114 ar veloekspedīcijas dalībniekiem.

BaltiCCycle 2018 Baltijas simtgades veloekspedīcijas maršrutu 3000 km garumā cauri Lietuvai, Latvijai un Igaunijai plānots veikt 60 dienu garumā no 16. jūnija līdz 14. augustam. Aicinām ikvienu interesentu pievienoties veloekspedīcijā, veicot visu maršrutu vai kādu konkrētu maršruta posmu. 
BaltiCCycle organizētais Baltijas simtgades 3000 km velobrauciens nav komerciāls pasākums. Pasākuma organizēšanā piedalās riteņbraucēju organizācijas no Lietuvas, Latvijas, Polijas un Igaunijas, kuras darbojas pēc brīvprātības principa un pasākuma dalības maksa sedz tikai organizatoriskos izdevumus.

Latvijā ekspedīcijas dalībnieki ieradīsies 22. jūnijā un nakšņos Daugavpilī, pēc tam dosies caur Krāslavu, Andrupeni, Rēzekni, Lubānu, Ērgļiem, Siguldu, Cēsīm un Valku. Atpakaļceļā no Igaunijas – ekspedīcija ieradīsies Ainažos 21. jūlijā un tad dosies caur Carnikavu, Rīgu, Enguri, Kolku, Ventspili, Kuldīgu, Pāvilostu, Liepāju un Rucavu.

Velobrauciena organizatori aicina cilvēkus aizdomāties par cilvēku neapdomātas rīcības radītām traģēdijām – kariem un ekoloģiskām katastrofām un to sekām. Tāpēc velobrauciena dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi savas valsts, pilsētas vai reģiona karogus, lai uzsvērtu to, ka neatkarīgi, no kurienes mēs nākam, draudzīgi un gudri sadarbojoties, veidojam labāku pasauli.

Pasākumam jau pieteikušies dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Polijas, Igaunijas, Vācijas, Itālijas, Austrijas, Īrijas, Anglijas, Amerikas Savienotajām valstīm, Turcijas, Baltkrievijas un Somijas.

<< Atpakaļ