Engures novads

Bezmaksas seminārs Rīgā par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai05-11-2013

Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs 15.novembrī plkst. 10:00 Rīgas pilsētas Domes telpās (Rīga, Rātslaukums 1) organizē bezmaksas semināru par tiesisko normu piemērošanu, uzsākot uzņēmējdarbību ar es struktūrfondu atbalstu.

Semināra darba kārtība:
1. Saimnieciskās darbības tiesiskās formas, reģistrācija, Latvijas nodokļu likumdošana.
Lektore - Inguna Leibus, Dr.oec., LLU Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore
  • Kas jāzina ESF programmas „Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai" jeb Starta programmas dalībniekiem par saimnieciskās darbības tiesiskajām formām un to reģistrēšanas kārtību - SIA, IK, saimnieciskās darbības veicējs.
  • LR nodokļi, to veidi.
  • Kas jāzina ESF programmas „Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai" jeb Starta programmas dalībniekiem par mikrouzņēmuma nodokļa aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtību, iedzīvotāju atvieglotā ienākuma nodokļa aprēķināšanu, fiksēto ienākuma nodokli, patentmaksu.
2. ESF programma „Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai" jeb Starta programma.
Lektore - Agrita Vagoliņa, Hipotēku bankas Rīgas filiāles vadītāja
Semināros aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, kas plāno tuvākā vai tālākā nākotnē uzsāk uzņēmējdarbību, kā arī ikviens interesents.
Dalību seminārā pieteikt līdz 12.novembrim aizpildot elektronisko pieteikšanas formu internetā http://ej.uz/Riga_2013-11-15 vai zvanot pa tālr. 67217975, norādot vārdu, uzvārdu, tālruni un e-pastu. Vietu skaits seminārā ierobežots!
 
Vairāk informācija ŠEIT
 
Informāciju sagatavoja:
Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības
struktūrfondu informācijas centrs
 
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ