Notiks papildu izbraukumi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanai26-02-2018

15., 16., 19., 20. un 21. martā Engures novada pagastu pārvaldēs iedzīvotājiem būs iespēja pārslēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar AAS “Piejūra”. Aicinām ikvienu ierasties norādītajos laikos, vietās un datumos, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Pagastu pārvalde

Datums

Pieņemšanas laiks

Adrese

Lapmežciems
15.03.
Pagasta pārvalde, Liepu iela 2, Lapmežciems, Lapmežciema.pag.
16.03.

Engure
19.03.

Jūras iela 85, Engure, Engures pag.
20.03.

Smārde

21.03.

Jaunā iela 9, Smārde, Smārdes pag.

* Maisus iedzīvotājs pērk, ja:
1. Ir plānots papildu atkritumu apjoms esošā konteinera tilpumam. Pilnos maisus novieto pie konteinera un atkritumu savākšanas dienā tos izved.
2. Atkritumu savākšanas mašīna nevar piebraukt pie iedzīvotāja dzīvesvietas.
3. Ir saņemta vienošanās, ka atkritumi tiek izvesti tikai maisos un iedzīvotājam nav konteinera. Vienošanās rakstiskā veidā jāuzrāda, pārslēdzot līgumu.

!!! Iespēja izmantot marķētos sadzīves atkritumu maisus atrunāta katras pašvaldības saistošajos noteikumos.

!!! Ja līgums tiek slēgts par sadzīves atkritumu izvešanu marķētajos maisos vai par retāku minimālo izvešanas biežumu, kā tas atrunāts novada saistošajos noteikumos, pie līgumu slēgšanas JĀIESNIEDZ RAKSTISKA VIENOŠANĀS, kura saņemta novada domē.

Atgādinām, atkritumu apsaimniekošanas līgumu iespējams pārslēgt caur e-pastu!