Engures novads

Darba devējus aicina pieteikties vakanču gadatirgum14-04-2014

Arī šogad Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) visos valsts reģionos rīkos vakanču gadatirgus un aicina atsaukties darba devējus. 2013.gadā vakanču gadatirgos piedalījās vairāk nekā 120 darba devēji, piedāvājot 800 vakances 8 000 darba meklētājiem. Trešdaļa vakanču tika aizpildītas jau vakanču gadatirgus laikā.

NVA informē, ka tā būs iespēja un vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību. Darba devēji apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darbavietām un atrast piemērotus darbiniekus.
 
Tāpat darba devējs apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa.
 
Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darbavietu datu bāzē Latvijā - NVA CV/Vakanču portālā. Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla («EURES») speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.
 
NVA vakanču gadatirgi norisināsies:
  • 29.aprīlī Daugavpilī, Daugavpils Olimpiskā centra Daudzfunkcionālajā sporta kompleksā (Stadiona ielā 1);
  • 8.maijā Jelgavā, Jelgavas Amatu vidusskolas telpās (Akadēmijas ielā 25);
  • 10.maijā Rīgā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama;
  • 14.maijā Liepāja Liepājas Latviešu biedrības namā (Rožu laukumā 5/6);
  • 16.maijā Valmierā, Valmieras Kultūras centra telpās (Rīgas ielā 10).
 
NVA Pakalpojumu departamenta Darba tirgus nodaļas vadītāja Kristīna Pudāne: «Mēs augstu vērtējam līdzšinējo sadarbību ar pašvaldībām un darba devējiem, esam atvērti jaunām sadarbības iespējām un partnerībai, lai veicinātu nodarbinātības un darba tirgus attīstību katrā Latvijas reģionā un valstī kopumā. Aicinu pašvaldības un darba devējus uz aktīvu līdzdarbību sava reģiona vakanču gadatirgū. Dalība pasākumā ikvienam būs bez maksas. Lai darba devējs varētu piedalīties vakanču gadatirgū, viņam tikai jāsazinās ar tuvāko NVA filiāli un jāpiesaka sava vakance - pa tālruni, e-pastā vai klātienē.»
 
 
 

<< Atpakaļ