Engures novads

Darbu uzsāk divas jaunas interneta vietnes ērtākai nometņu un pulciņu atrašanai25-02-2019

2019.gada janvārī darbu uzsākušas divas jaunas interneta vietnes, kas būtiski atvieglos vecāku iespējas vienkārši un ērti atrast bērniem piemērotākās nometnes un pulciņus. E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv ir pieejamas datu bāzes, kuras nemitīgi tiks papildinātas ar saturīgām ārpusskolas laika pavadīšanas iespējām gan Rīgā, gan reģionos. Turklāt šajās mājaslapās tiek apkopota informācija arī par pieaugušajiem paredzētajiem kursiem un pulciņiem.

Kad tika izstrādāts portāls www.e-nometnes.lv,  redzējām nepieciešamību izveidot arī E-pulcini.lv, jo droši ikvienam, kurš kaut reizi meklējis pulciņus bērniem un sev, ir radies priekšstats, cik sarežģīts un laikietilpīgs ir šis meklēšanas process. Tādēļ arī E-nometnēm ir pievienojies portāls E-Pulcini.lv, lai pulciņu rīkotājiem būtu ērti sniegt piedāvājumus, savukārt vecākiem atrast meklēto.
 
“Šādu interneta vietņu izveide mums, divām aktīvām mammām, radās, pašām meklējot saistošas un interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas mūsu bērniem. Droši vien ikvienam, kurš kaut reizi savam bērnam meklējis vasaras nometni vai atbilstošu pulciņu, ir radies priekšstats, cik sarežģīts un laikietilpīgs ir šis meklēšanas process. Tādēļ arī izveidojām portālus, lai šo procesu atvieglotu visiem vecākiem,” stāsta portālu dibinātāja Ilze Zvaune.
 
Interneta vietņu izveidotājas šajās lapās apkopo atpazīstamākās, uzticamākās un labākās nometnes un pulciņus visā Latvijā. Datu bāzes tiek papildinātas teju katru dienu, un, cerot uz pulciņu un nometņu organizētāju atsaucību, ir iecerēts izveidot plašāko šāda veida datu bāzi Latvijā.
 
Mājaslapās informācija ir pieejama gan latviešu, gan krievu valodā, un, lai atvieglotu piemērotākās nometnes vai pulciņa atrašanu, ir izveidots arī īpašs meklētājs, kas ļauj atlasīt ne tikai pulciņa veidu, bet arī izvēlēties nodarbību valodu. Tāpat iespējams izvēlēties konkrētam vecumam atbilstošās nometnes un pulciņus. Sistēma ļauj meklēt nodarbības arī atsevišķi pa reģioniem. Par katru nometni un pulciņu ir izveidots īss, saturīgs apraksts, kā arī pievienots fotoattēls.
 
Mājaslapās, kas ir ērti lietojamas arī viedierīcēs, pastāvīgi tiek publicēti jaunākie piedāvājumi, turklāt informācija pieejama arī Facebook lapās @enometnes.lv un @epulcini.lv.
 
Pulciņu un nometņu saraksts tiek papildināts katru dienu, un, lai atvieglotu bērna un vecāku interesēm un vajadzībām piemērotākā pulciņa vai nometnes atrašanu, portālā ir izveidots arī īpašs meklētājs.
 
E-Pulcini.lv un E-nometnes komanda labprāt redzētu arī jūsu rīkoto pulciņu vai nometni mūsu portālā, to varat pievienot gan latviešu valodas sadaļā ŠEIT vai ŠEIT. , gan krievu valodas sadaļā ŠEIT. Pirms tam nepieciešams reģistrēties http://www.e-pulcini.lv/registreties/ vai http://www.e-nometnes.lv/registreties/ .  Pašreiz šie pakalpojumi tiek piedāvāti bezmaksas.
 
 

<< Atpakaļ