Engures novadā būs jauns sadzīves atkritumu apsaimniekotājs08-05-2013

SIA "ECO Baltia vide" vēstule iedzīvotājiem.

Cienījamie iedzīvotāji!

2012. gada 21.decembrī Jūsu novada dome, saskaņā ar publiskā iepirkuma procedūru, par sadzīves atkritumu apsaimniekotāju izvēlējās SIA „Eco Baltia vide”. Sadarbības līgums stāsies spēkā ar š.g. 1.jūniju (SIA „Eco Baltia vide” ir izveidota apvienojot SIA „Kurzemes Ainavas”, SIA „ Jūrmalas ATU”  un SIA „Eko Rīga”)

Vēlamies Jūs informēt, ka saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem iedzīvotājiem ir jānoslēdz individuāli līgumi par atkritumu izvešanu no sava īpašuma ar pašvaldības izvēlēto atkritumu apsaimniekotāju.

Lai vienotos par Jums atbilstoša pakalpojuma sniegšanu, aicinām Jūs noslēgt individuālo līgumu ar „Eco Baltia vide” ierodoties mūsu birojos vai pagastu pārvaldēs pielikumā esošajā grafikā noteiktos laikos . Tikšanās laikā mēs Jums sniegsim pilnīgu informāciju par pakalpojumiem un kopīgi radīsim tieši Jums visērtāko un labāko risinājumu tīras un sakoptas vides nodrošināšanai.

Mūsu biroju adreses un pieņemšanas laiki:

Dienvidu iela 2, Tukums darba dienās 9:00-12:00 un 13:00-16:00

Kareivju iela 6, Talsi darba dienās 9:00-12:00 un  13:00-16:00

Jelgavas iela 4a, Kandava darba dienās 9:00-12:00 un 13:00-16:00

Piedāvājam iepazīties ar līgumu elektroniski WWW.VIDE.ECOBALTIA.LV

Līdz jauna individuālā līguma noslēgšanai, mēs turpināsim sniegt Jums sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, piemērojot līgumā noteikto tarifu.

Lai arī turpmāk uzturētu līdz šim sniegtā pakalpojuma kvalitāti un, lai samazinātā tarifa dēļ neciestu Jūsu ērtības, papildus atkritumu apsaimniekošanas pamatpakalpojumam SIA „Eco Baltia vide” jau no šī gada 1. jūnija nodrošinās papildpakalpojumus, kas ir pievienoti līguma pielikumā.

Vēlamies informēt, ka Jūsu izmaksas izmatojot mūsu papildpakalpojumu paketi būs vidēji par 10 % zemākas nekā līdzšinējais SIA „Kurzemes Ainava” piedāvātais atkritumu apsaimniekošanas tarifs.

Gadījumā, ja neatnāksiet noslēgt jauno līgumu uzskatīsim, ka vēlaties, lai Jums tiek sniegti sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi ar papildus ērtībām, ko sniedz piedāvātie papildpakalpojumi par norādīto cenu (skat. vienošanos par papildpakalpojumiem). Līdz ar to tiks atvieglota līguma un vienošanās par papildpakalpojumiem slēgšanas procedūra, jo  tos nebūs jānoslēdz rakstveidā, Jums arī turpmāk tiktu izvesti atkritumi un Jūs varētu saņemt mūsu piedāvātos papildpakalpojumus.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam zvanīt pat tālr.67799999

Līgumu slēgšanas laikus novadā skatīt šeit...