Apmeklējot Engures novada Domi un pašvaldības iestādes, jālieto sejas aizsargmaska16-10-2020

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība ir pieņēmusi lēmumu, ka no 14. oktobra, sejas aizsargmaskas būs jālieto ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī pakalpojumu sniegšanas vietās, kur cilvēki uzturas ilgāk par 15 minūtēm un nav iespējams ievērot 2 metru distanci. Aicinām apmeklēt Engures novada Domi un pašvaldības iestādes aizsargmaskās un klātienes vizītēm pieteikties iepriekš.

Lai ierobežotu straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā un pamatojoties uz Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu  un 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kā arī ņemot vērā Slimību profilakses un kontroles centra, Veselības ministrijas, Kultūras ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas ieteikumus, no 2020. gada 14. oktobra līdz turpmākajiem Ministru kabineta norādījumiem Engures novada pašvaldības iestādēs tiek pieņemti un apkalpoti apmeklētāji (vecumā no 13 gadiem), kuri lieto sejas aizsargmaskas.

Pakalpojumi klātienē tiks sniegti pēc iepriekšēja pieraksta

Engures novada pašvaldības iestādēs, Engures novada Domē un tās struktūrvienībās apmeklētāji klātienē tiek apkalpoti tikai saskaņā ar iepriekšēju pierakstu, ko var veikt telefoniski vai e-pastos.
Pierakstīties pie Domes administrācijas speciālistiem iespējams pa tālr.: 63192243, e-pasts: dome@enguresnovads.lv.

Pārējo pašvaldības struktūrvienību kontaktinformāciju skatīt šeit:
Apmeklējot pašvaldības iestādes, jāievēro 2 m distancēšanās no citiem.