Engures novads

VAKANCE: Engures novada dome aicina darbā attīstības plānotāju uz nepilnu darba laiku (1/2 slodze)30-11-2015

Engures novada dome aicina darbā attīstības plānotāju uz nepilnu darba laiku - pusslodzi. Pieteikties var līdz 10. decembrim! Sk. plašāku informāciju zemāk.

Prasības:
• augstākā izglītība ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbības vadībā vai tiesību zinātnē, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālām zināšanām;
• izpratne par ES struktūrfondu un citu ārvalstu atbalsta instrumentu finansēto programmu/projektu sagatavošanu , vadību un uzraudzību ;
• izpratne par pašvaldības attīstības plānošanas dokumentiem;
• zināšanas uzņēmējdarbības, finanšu, grāmatvedības un iepirkumu jomā (tiks uzskatītas par priekšrocību)
• iepriekšēja darba pieredze darbā ar ES struktūrfondu vai citu ārvalstu atbalsta instrumentu finansēto programmu/projektu sagatavošanu un vadību (tiks uzskatīts par priekšrocību)
• pieredze administratīvā un biroja vadības darbā;

Pienākumu izpildei nepieciešamās vispārējās zināšanas un prasmes:
• programmas/projektu vadības prasmes;
• labas rakstības, komunikācijas un prezentācijas prasmes;
• labas analītiskās spējas;
• prasme strādāt komandā un uzņemties vadību uzticēto uzdevumu īstenošanā;
• labas latviešu un vēlams angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
• labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas) ;
• Vēlama B kategorijas auto vadītāja apliecība

Galvenie pienākumi:
• Meklēt ārējā finansējuma (ES struktūrfondu un citu finanšu instrumentu) piesaistīšanas iespējas pašvaldības mērķu īstenošanai;
• ES un citu finanšu instrumentu projektu sagatavošana, vadība un uzraudzība;
• Atskaišu sagatavošana par realizētajiem ES finansētajiem projektiem;
• Pašvaldības iepirkumu procedūru organizēšana, t.sk. nolikumu, protokolu, sagatavošana un sarakste ar pretendentiem;
• Organizēt un attīstīt sadarbību ar uzņēmējiem, iedzīvotājiem, valsts institūcijām, starptautiskajiem partneriem, u.c. organizācijām pašvaldības attīstības jautājumos;

Piedāvājam:
• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
• Interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
• Darba vietu Smārdē.

Iesniedzamie dokumenti:
• motivācijas vēstule;
• dzīves gājuma, izglītības un darba pieredzes apraksts (CV).

Pieteikuma dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2015.gada 10.decembrim uz e- pastu ilze.turka@enguresnovads.lv vai pa pastu Engures novada domei uz adresi Jaunā iela 9, Smārde, Engures novads, LV-3129
Jautājumi uzziņai: 63192109