Engures novads

VAKANCE: Aicinām darbā Bāriņtiesas sekretāri/-u – arhivāri/-u22-12-2015

Engures novada dome aicina darbā Bāriņtiesas sekretāri/-u – arhivāri/-u uz pilnu slodzi.

Slodzes tips – 1 pilna darba slodze;

Darba veids – darba līgums;
Atrašanās vieta: Jūras ielā 85, Engurē, Engures pagastā, Engures novadā.

Prasības pretendentiem:
  • vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība;
  • teicamas lietvedības zināšanas;
  • latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas prasmes strādāt ar biroja tehniku, datoru (MS Office programmas, internets);
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes, komunikācijas prasmes;
  • precizitāte, operativitāte, augsta atbildības izjūta;
  • pieredze ar lietvedību saistītā darbā.

Galvenie pienākumi:
  • vadīt Bāriņtiesas lietvedības un dokumentu aprites procesu;
  • reģistrēt informāciju Bāriņtiesas reģistros;
  • veikt sēžu un sanāksmju sagatavošanu un protokolēšanu;
  • lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā;
  • veidot un kārtot Bāriņtiesas arhīvu atbilstoši likumdošanai.

Papildus pienākumi:
  • Engures novada domes Administratīvās komisijas sekretāres pienākumu pildīšana.

Piedāvājam:
  • atbildīgu darbu atsaucīgā komandā;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
  • sociālās garantijas.
Pieteikuma/motivācijas vēstuli ar CV, lūdzam, sūtīt līdz 2016.gada 15.janvārim uz e-pastu: dome@enguresnovads.lv vai pa pastu Engures novada dome, Jaunā iela 9, Smārde, Smārdes pagasts, Engures novads, LV-3129.