Engures novads

VAKANCE: Aicinām darbā sekretāru/-ri ar izglītību tiesību zinātnē15-12-2015

Engures pagasta pārvalde aicina darbā sekretāru/-ri. Pieteikuma dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2016.gada 12.janvārim plkst.15.00 uz e-pastu: baiba.plavina@enguresnovads.lv vai pa pastu: Engures pagasta pārvalde, Jūras iela 85, Engure, Engures pag., Engures nov., LV-3113. Dokumentus šajā adresē var iesniegt arī personīgi. Uzziņas pa tālruni 27737575.

 Prasības pretendentam:
  • vismaz 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • saskaņā ar Civilstāvokļa aktu reģistrācijas likuma 12.pantu vecums – vismaz 25 gadi, pilsonība – Latvijas;
  • amatam atbilstošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • zināšanas lietvedībā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku, prasme darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes, komunikācijas prasmes;
  • precizitāte, operativitāte, augsta atbildība.
Galvenie darba pienākumi:
  • lietvedības un personāla dokumentu aprites organizēšana un uzturēšana atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem;
  • pārvaldes arhīva veidošana un uzturēšana atbilstoši likumdošanai;
  • ziņu par iedzīvotāju deklarēto dzīvesvietu reģistrēšana un personas sniegto ziņu datorizēta apstrāde, aizsardzība, saglabāšana un aktualizēšana iedzīvotāju reģistrā;
  • Engures pagasta iepirkumu komisijas sekretāra pienākumi.
  • Papildus darbs - Engures novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vietnieks/ce:
  • civilstāvokļa aktu reģistrācija;
  • normatīvos aktos paredzēto dokumentu un izziņu sagatavošana un izsniegšana;
  • svinīgu laulību reģistrācijas ceremoniju vadīšana un citas darbības, kas paredzētas Civilstāvokļu aktu reģistrācijas likumā dzimtsarakstu nodaļas amatpersonai.
Piedāvājam:
  • dinamisku un atbildīgu darbu;
  • atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.
Iesniedzamie dokumenti:
  • motivācijas vēstule;
  • dzīves gājuma, izglītības un darba pieredzes apraksts (CV).