Engures senioru apvienībai savs centrs21-02-2020

Februāris Engures pagasta senioriem sākās ar patīkamu ziņu. Pienāca informācija, ka Veselības centrā mums būs sava telpa, sava mazā pasaule..

Un tā 4. februāra pusdienā senioru padome sagaidīja viesus, lai tradicionāli pārgrieztu sarkano lentu, kas patiešām apliecina telpas iegūšanu. Kopā ar laba vēlējumiem to izdarīja Engures pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa. Siltus, sirsnīgus, darboties rosinošus vārdus vēlēja arī Engures novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols, kultūras meitenes Līga un Nora, Jolanta un Mārīte no Saieta nama, sporta organizators Normunds, sociālā dienesta darbinieces un vienlaicīgi draudzīgās kaimiņienes Maiga un Valda, un mūsu mīļais draugs Harijs.

Esam ļoti pateicīgi pagasta pārvaldei par telpu, ko nosaucām lepni par Centru, kā arī par mēbelēm un datoru. Liels paldies!

Tagad varam droši aicināt pagasta seniorus ar ierosinājumiem, savām problēmām un vienkārši tāpat kopā pabūt. Esiet mīļi gaidīti!

Engures pagasta senioru apvienība