Engures novads

FOTO: Aizvadīta Engures novada uzņēmēju Ziemassvētku balle07-12-2013

Piektdien, 6. decembrī Šlokenbekas muižā notika balle, kurā pulcējās novada darba devēji un galvenie pašvaldības budžeta veidotāji - Engures novada uzņēmēji.

Pasākuma svinīgajā daļā uzņēmēji tika sveikti ar ansambļa "Mazā ģilde" muzikāli poētisku priekšnesumu. Sekoja neliels pārsteigums - uz lielā ekrāna sanākušie varēja noskatīties māksliniecisku īsfilmu par uzņēmējdarbību Engures novadā (drīzumā filmu, iespējams, varēsiet aplūkot enguresnovads.lv). 
Turpinājumā Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa kopā ar Lapmežciema pārvaldes vadītāju Daci Galanderi sveica uzņēmējus ar apbalvojumiem oriģinālās nominācijās, citas arī ar veselīgu humora piegaršu.
Proti, vispirms tika apbalvoti trīs Engures novada lielākie nodokļu maksātāji (SIA  "Unda", SIA "Strabag", Pansionāts "Rauda"), tāpat balvas saņēma gan Engures novada augstākais uzņēmums (Z/S "Vecpoļi" atrodas vairāk nekā 100 metrus virs jūras līmeņa), gan novada aukstākais uzņēmums (AS FFL saldētavā pat jūlija tveicē ir -18 C grādus zema temeperatūra). Balvas saņēma arī uzņēmumi ar novada ģerbonim draudzīgāko nosaukumu (SIA "Zivtiņa N" un "Albatross un partneri"), kā arī ļoti vērtīgu balvu saņēma SIA "Liedags" par lielāko apgrozījuma piegumu gadā.
Oficiālās daļas noslēgumā Lauku atbalsta dienesta (LAD) direktora vietnieks Ģirts Krūmiņš uzstājās ar prezentāciju par aktuālajiem jaunumiem no LAD puses, iepazīstinot klātesošos ar būtiskāko informāciju plānošanas dokumentos 2014. - 2020. gadam.
Un pēc īsa brīža zālē jau valdīja jestrs dejas solis...
 
Foto: Kristaps Zaļkalns

<< Atpakaļ