Engures novads

FOTO: Latvijas pašvaldību izpilddirektori tiekas Šlokenbekā06-02-2017

Piektdien, 3. februārī, Engures novada Šlokenbekas muižā notika Latvijas pašvaldību savienības (LPS) organizētā Latvijas pašvaldību izpilddirektoru ikmēneša tikšanās. Semināra gaitā uzstājās Lauku Atbalsta dienesta vadības pārstāvis, smārdenieks Ģirts Krūmiņš, Latvijas Valsts ceļu valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un citi speciālisti.

Semināru atklāja Engures novada Domes priekšsēdētājs Gundars Važa un Domes izpilddirektors Imants Valers.
 
Par lauku attīstības programmas pasākumu ieviešanu (lauku ceļi un LEADER projekti) stāstīja Zemkopības ministrijas Lauku attīstības departamenta direktore Liene Jansone un Lauku atbalsta dienesta direktores vietnieks Ģirts Krūmiņš.
 
Savukārt Latvijas Valsts Ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange informēja par autoceļu finansēšanas modeli un Valsts ceļu atjaunošanas plāniem 2017.gadā.
 
RIX technologies pārstāve Vita Viese uzstājās ar jaunumiem par prezentāciju "Jaunais eParaksts Namejā un citi sasniegumi." Latvijas Valsts radio un televīzijas centra mārketinga daļas vadītāja Vineta Sprugaine sumināja arī aktīvākās eParaksta lietotājas-pašvaldības.
 
LPS padomniece Sniedze Sproģe skaidroja zemes reformas kļūdu piemērus un iespējamos risinājumus.
 
Pēc tikšanās izpilddirektori devās apskatīt Latvijas Valsts ceļu muzeju un vizītē uz Engures novada uzņēmumiem, apskatot Somijas uzņēmuma "Kaski" durvju ražotni, dāņu M.P. "Socsks" zeķu fabriku un "Jūrmala Airport" lidostas termināli.
 
 

<< Atpakaļ