Engures novads

FOTO: Smārdes senioru klubiņš "Sarma" tiekas Domē22-02-2016

Šā gada 17.februārī, Engures novada pagastmājas zālē notika Smārdes pensionāru klubiņa “SARMA” pilnsapulce. Sapulces gaitā seniori tika iepazīstināti ar finanšu līdzekļu izlietoju 2015.gadam, kā arī tika prezentētas 2016.gada plānotās finanses un pasākumi.

Par kluba vadītāju tika ievēlēta Astrīda Slavinska, kā arī tika apstiprināta organizatoriskā komiteja 13 rosīgāko un aktīvāko cilvēku sastāvā, kuri sniedz savu ieguldījumu pasākumu organizēšanā. Savukārt, no organizatoriskās komitejas vidus tika izvirzīti un ievēlēti vadītājas vietnieki – Ruta Rance, Astrīda Celma un Rūta Ozoliņa.
Sapulcē seniori tika iepazīstināti ar tuvākajām aktivitātēm. 8.martā notiks saviesīgs pasākums viesu mājas “Kalnžagari” pirtiņā. 18. martā uz balli “Putnu dienas” aicina Jaunpils pensionāri. 19. martā dosimies ciemos pie draugiem Lapmežciemā un 22.aprīli uz Džūksti.
23.aprīlī pulksten 17:00 Šlokenbekas tautas namā notiks “Pavasara balle”, kurā tiks godināti pirmā pusgada jubilāri.
Tā kā pamazām tuvojās vasara, seniori uzzināja plānotos ekskursiju maršrutus. 1.jūnijā ekskursija pa Kurzemes jūrmalu līdz Kolkai, 6.jūlijā ekskursija uz Zemgali (Pikšas, Rundāle, Jelgava), 3-4.augustā Igaunijas Hāpsala, 7.septembrī pa Tukuma un Kandavas novadiem. Vislielāko atsaucību no senioru vidus guva ekskursijas pa Kurzemi un Igauniju.
Sapulces dalībnieki turpināja sarunas pie pašu sarūpētā cienasta un kafijas galda, un priecīgā noskaņojuma devās mājās, lai gaidītu pirmos kopīgos pasākumus.
Prieks par to, ka senioru kluba “SARMA” biedru rindas papildinās, neskatoties uz to, tiek aicināti jauni biedri iesaistīties mūsu aktivitātēs.
Pensionāru kluba “SARMA” vadītāja
 
Astrīda Slavinska
 
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ