Engures novads

FOTO: Vēsturisks notikums Milzkalnes attīstībā - ciematā atklāj lielveikalu!11-07-2017

2017. gada 11. jūlijs Milzkalnes vēsturē ierakstāms kā gana zīmīgs datums, jo šodien mazajā ciematā atklāja pārtikas lielveikalu. Veikals strādās no pl.8.-22.

Milzkalnē, kur dzīvo 530 iedzīvotāji, atklāja zīmola "Top" veikalu. Kā minēja vietējie iedzīvotāji, šis bija vairāk nekā 20 gadus gaidīts notikums. Uzņēmuma tirdzniecības un marketinga vadītāja Gunta Ziņģe pastāstīja, ka veikalā izveidotas astoņas darba vietas, kurās strādāt pieteikušies arī pāris iedzīvotāji no vietējā ciematiņa. Veikala īpašnieki cer, ka veikalā iepirksies gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, kuri mēro ceļu cauri ceļinieku ciematam uz jūru vai apmetušies tuvējās naktsmītnēs, piemēram, Šlokenbekas muižā. Veikala īpašnieki nekomentē "Topa" nākotnes perspektīvas Milzkalnē - kā būs, tā būs. Un, ja būs pircēji, tad, protams, pastāvēs arī veikals. Sākotnēji tika plānots veikalu atvērt jau pavasarī, taču veikala atvēršana vasarā tiek skaidrota ar uzņēmuma noslodzi kopējā loģistikas attīstībā - šogad pavisam strādāts pie piecu jaunu zīmola "Top" veikala atvēršanas visā Latvijā. 
 
Uzreiz pēc veikala svinīgās durvju vēršanas pl.12.00 to piepildīja daudzi vietējie iedzīvotāji. Par godu atklāšanai pircēji saņēma dāvanas - konfektes, šokolādes, šampanieti un citus gardumus.  
 

<< Atpakaļ