Engures novads

FOTO: Ģimeņu atpūtas pasākums Engures pludmalē29-06-2015

Šī gada 31.maijā uz trešo aktīvas atpūtas ģimeņu pasākumu Engurē aicināja biedrība „Paaudžu ligzda”. Šoreiz pasākums notika Ināras un Borisa Teterevu fonda atbalstītā projekta „Kustībā ir dzīvība, darbosimies kopā” ietvaros, pasākuma devīze „Sportojam pludmalē”.

Laika prognoze šai dienai nebija iepriecinoša, taču ieraugot pulcēšanās vietai tuvojamies pirmās ģimenītes, pasākuma rīkotāju bažas izgaisa – optimisti ir klāt!
Lai gan tehniska kļūme ar Bitītes transportu mazliet lika mainīt pasākuma norises kārtību, viss notika un arī Bitīte drīz bija klāt un uzmundrināja visus dalībniekus čakli darboties.
 
Pasākuma mērķis bija ar vienkāršiem rīkiem, līdzekļiem un kopīgu darbošanos dažādot atpūtu piejūras. Paldies Gunāram Aizupietim par izgatavotajām „koka kājām”.
Komandām bija jāizpilda uzdevumi deviņās aktivitātēs, bet lai radītu arī cīņas sparu, katrai komandai vērtēja viena bērna un viena pieaugušā rezultātu.
Pateicoties mūsu ilggadējiem atbalstītājiem SIA „Unda”, SIA „Bērzciems”, „Latvijas Aptieka”, veikaliem „TOP”, „Flora plus”, Sandras saloniņam un kafejnīcai „Vizbuļi”, tika apbalvotas visas deviņas komandas, jo katra no tām kādā aktivitātē bija labākā.
 
Ģimenes, kuras ir piedalījušās visos trīs biedrības rīkotajos pasākumos, iepriecināja Guntas Zīriņas un Aijas Kauliņas dāvātās puķes.
Lai arī brīžiem tālumā ducināja pērkons un dalībniekiem uzrasināja lietus lāses, visi uzdevumi ar prieku tika veikti un, kamēr tiesneši vērtēja rezultātus, varēja baudīt kafejnīcas „Pirāts” „uzsauktās” pankūkas ar „Elvi” ievārījumu un medu, gardos Irēnas Ošnieces pīrādziņus un dzert karstu tēju.ar medu.
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos, brīvprātīgajiem palīgiem un visiem atbalstītājiem.
 
Dina Tohva
 
 
 
 

<< Atpakaļ