Iedzīvotāji aicināti izņemt pašvaldības Ziemassvētku pabalstu23-12-2014

Engures novada pašvaldība aicina ģimenes, kurās aug trīs un vairāk bērni, un pensionārus, kuri ir vecāki par 80 gadiem, atzīmējot Ziemassvētkus, izņemt vienreizējo pabalstu 20,00 eiro. Pabalstu var saņemt Engures novada domes vai pagasta pārvaldes kasē no 8. decembra.

Atgādinām, pabalsti tiek izmaksāti pamatojoties uz Engures novada domes 2011. gada 15. marta saistošajiem noteikumiem Nr.5. "Par papildus materiālo palīdzību Engures novadā" 5.1. un 5.4. punktu:
1. izmaksāt vienreizēju pabalstu pensijas vecuma personām, vecākām par 80 gadiem, atzīmējot Ziemassvētkus EUR 20,00 apmērā;
2. izmaksāt vienreizēju pabalstu ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērni, atzīmējot Ziemassvētkus EUR 20,00 apmērā.

Pabalstu var saņemt Engures novada domē Smārdē vai Engures pagasta pārvaldē, vai Lapmežciema pagasta pārvaldē.