Engures novads

Informācija Lapmežciema pagasta iedzīvotājiem15-10-2018

Pēdējās nedēļas laikā ir saņemti neskaitāmi iedzīvotāju zvani ar sūdzībām par to, ka lapas tiek dedzinātas un dūmi traucē kaimiņos dzīvojošajiem.

Rudens šogad mūs īpaši priecē ar skaisto dabu un lapu krišana ir viena no galvenajām rudens iezīmēm! Šādās brīnišķīgās dienās, tā vien gribas iziet ārā, paņemt savu grābekli un sakopt savu sētu. Lapas mums apkārt ir ļoti, ļoti daudz, ne velti dzīvojam Lapmežciema pagastā!
 
Kā esam novērojuši, tad iedzīvotāji lielākoties lapas sagrābsta un nodedzina, bet vēlamies atgādināt, ka dedzinot lapas, tas var traucēt mūsu kaimiņiem.
Pēdējo nedēļu saņemam ļoti daudz zvanu un sūdzību par to, ka lapas tiek dedzinātas un dūmi traucē kaimiņos dzīvojošajiem. Vēlamies palīdzēt tiem iedzīvotājiem, kam traucē šie dūmi, tāpēc Lapmežciema pagasta pārvalde, pēc iedzīvotāju ierosinājumiem, piedāvās lapu transportēšanu uz pagastam piederošu īpašumu, kur tās tiek kompostētas. 
Sākot ar šo nedēļu, katru otrdienu, pēc iepriekšēja pieraksta, Lapmežciema pagasta transports un darbinieki nogādās Jūsu maisus ar lapām uz komposta kaudzi.
 
Pakalpojums ir jāpiesaka caur e-pastu – info@lapmezciems.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 29348883, norādot savu adresi. Pakalpojums ir bez maksas, pakalpojums tiks sniegts rindas kārtībā, ja pieteikumi būs ļoti daudz, tad var nākties gaidīt nākamo nedēļu!
Lapām ir jābūt saliktām maisos un maisi nolikti pie piebraucamā ceļa! Ja sētā ir suns vai sētai ir nožogota, maisi ir jānoliek ārpus sētas! Maisos nedrīkst atrasties nekas cits. Ja tiks novērots, ka kāds iedzīvotājs cenšas šādā veidā atbrīvoties no saviem atkritumiem, šo īpašumu mēs neapkalposim!
 
Lūgums šo informāciju nodot saviem kaimiņiem, kuriem ir tendence lapas dedzināt!
 

<< Atpakaļ