Engures novads

Jauno mednieku kandidātu apmācības20-08-2015

SIA “Latvijas Lauku kosultāciju un izglītības centrs” filiāle “Meža kosultāciju pakalpojumu centrs” organizē jauno mednieku kandidātu apmācību grupas arī Venstpils novadā! Apmācību sākums paredzēts novembrī pēc pilnas grupas nokompletēšanas. Kursi tiek organizēti nedēļas nogalēs.

Šajās mācības būtisks ir teorijas kurss, kurš aptver tādas tēmas kā medību likumdošana un dokumentācija, ieroču likumdošana, dzīvnieku bioloģija un ekoloģija, medījamo dzīvnieku slimības, medību tradīcijas Latvijā un pasaulē, kā arī citas nozīmīgas tēmas par medībām un to norisi. Tēmu saturs izstrādāts tā, lai kursants sekmīgi nokārtotu attiecīgo eksāmenu Valsts meža dienestā, un sniedz būtiskas papildus zināšanu topošajam medniekam vai medību vadītājam.
Lekcijas vada labākie speciālisti konkrētajās jomās no Valsts meža dienesta, Valsts policijas, Pārtikas un veterinārā dienesta kā arī citām institūcijām un organizācijām. MKPC nodrošina kursantus arī ar mācību izdales materiāliem, telpām, aparatūru lekciju nodrošinājumam un šautuves pakalpojumus. Sīkāku informāciju iespējams iegūt tuvākajās SIA LLKC „Meža kosultāciju pakalpojumu centrs” filiālēs.
 
Pieteikšanās un sīkāka informācija:
e-pasts - juris.saiters@mkpc.llkc.lv, mob. 20223626
 
Informāciju sagatavoja:
Linda Spade
MKPC Ziemeļkurzemes nodaļas vadītāja vietniece
Tālr.25468419
e-pasts: linda.spade@mkpc.llkc.lv
 
 

<< Atpakaļ