Engures novads

ĶNP Ceļotāju diena15-04-2019

Ķemeru Nacionālā parka Ceļotāju diena 5. maijā, pasākuma programmā arī iekļautas aktivitātes Engures novadā, iemēram, izzinošas aktivitātes pie atpūtas bāzes “Valguma Pasaule”, Lapmežciema muzeja apmeklējums un citas aktivitātes.

Pavasaris Ķemeru Nacionālajā parkā nebūtu iedomājams bez Ceļotāju dienas - plašākā un daudzveidīgākā gada notikuma, kas ar visdažādāko aktivitāšu palīdzību ļauj atklāt šo neticami daudzveidīgo teritoriju atkal un atkal no jauna. Šogad Ceļotāju diena - mazliet neierasti - notiks nevis sestdienā, bet gan svētdienā, 5. maijā. Tas tādēļ, ka 6. maijs - pirmdiena - arī ir brīvdiena.
 
Būs gan pārbaudītas vērtības, kas gadu no gada izpelnījušās lielu popularitāti, gan arī virkne dažādu jaunumu. Tā, piemēram, šobrīd jau ir sākusies pieteikšanās laivu braucienam pa Vēršupīti, ko Ceļotāju dienas ietvaros nu jau tradicionāli rīko "Jūraslaivas" https://www.facebook.com/juraslaivas/.  Savukārt, jaunums Ceļotāju dienā būs iespēja baudīt SUP piedzīvojumu Slokas ezerā kopā ar SUP Rudzīši (https://www.facebook.com/SUP-Rudz%C4%AB%C5%A1i-247898079325841/), kā arī velo pārgājiens militārās un latviešu strēlnieku noskaņās kopā ar vēsturnieku Māri Ribicki un "Latviešu strēlnieki Ķemeru purvos" (https://www.facebook.com/latviesustrelniekikemerupurvos/). Tāpat šogad programmā saglabāsim aktivitātes, kas pagājušajā gadā guva teju vislielāko publikas atsaucību - pārgājienus gar jūras piekrasti "Jūrtakas" un latviešu filmu vēstures noskaņās, kā arī Jūrmalas restorānu brīvdabas pasākumu Ķemeros. Būs arī pasakas Džūkstes muzejā un daudz citu, ne mazāk aizraujošu pārsteigumu. 
 
Plašāku pasākuma aprakstu lasīt ŠEIT.
 
Avots: Dabas aizsardzības pārvalde

<< Atpakaļ