"Krants" aicina uz uzklausīšanas sanāksmi20-03-2014

04.04.2014. uzklausīšanas sanāksme par pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Krants” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2014.gada 4.aprīlī plkst.12.00 Tautas nama mazajā zālē, Liepu ielā 2, Lapmežciemā, Lapmežciema pagastā, Engures novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par pašvaldības sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Krants” (turpmāk – SIA „ Krants”) iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA „Krants” pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA „Krants” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.
Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2014.gada 3.aprīlim (kontaktpersona Agnese Alute, tel.67873195; agnese.alute@sprk.gov.lv).
Iepazīties ar SIA „Krants” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā: Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.
Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.
Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.